Úvodem

Odeslat odpověď

Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste vyřešili následující úkol.
Smajlíci
:smile: :D :( ;) :thumbup: :-P 8-) :threaten: :dance3: :dance4: :dash: :girlimpossible: :girlmad: :ireful: :vomit1: :smoke: :driving: :mytwocents: :sunny: :bomb: :cray: :drinks: :fool: :friends: :lol1: :nea: :pardon: :pleasantry: :rofl: :rolleyes: :search: :shok: :shout: :sorry: :spiteful: :tease: :unknw: :yahoo: :aggressive: :bad: :blush: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :wtf: :yawn: :mrgreen: :o :shock: :? :lol: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :geek: :ugeek: :imgay:

Přehled tématu: Úvodem Rozšířit náhled

Re: Úvodem

od BigBang » 10 čer 2014, 10:49
sakra to byl fofr :D :thumbup:

Re: Úvodem

od soray » 10 čer 2014, 10:34
Je to tam ;)

Re: Úvodem

od BigBang » 10 čer 2014, 10:27
nexus_cz píše:Je to skvélý nápad, bohužel celý uvodní Homepage http://detailingclub.cz/index.php je již dost nepřehledná, navrhuji tak encyklopedii vytopovat co nejvíc nahoru a nenechávat jí dole, jelikož právě v ní lze nalézt info pro ty, co jsem přijdou prvně...
chtělo by to encyklopedii posunout nahoru, alespoň nad "Produkty" :idea:

Re: Úvodem

od Laconi » 04 čer 2014, 14:29
Bejby píše:Pro nováčky super nápad :) Moc rád se na tomto projektu podílím :)
Budeme určitě rádi, máš rozhodně co poskytnout :thumbup:

Re: Úvodem

od nexus_cz » 04 čer 2014, 14:14
Je to skvélý nápad, bohužel celý uvodní Homepage http://detailingclub.cz/index.php je již dost nepřehledná, navrhuji tak encyklopedii vytopovat co nejvíc nahoru a nenechávat jí dole, jelikož právě v ní lze nalézt info pro ty, co jsem přijdou prvně.

Článek o clayi jsem si přečetl, je bezva! Možná by jen stálo za to zmínit teplou karoserii, mě se naposledy clay drobil ačkoli byl zcela nový, za vinu to dávám teplé karoserii, v sobotu asi budu voskovat, tak se na to zaměřím.. (asi si raději přivstanu).

Re: Úvodem

od Bejby » 04 čer 2014, 14:10
Pro nováčky super nápad :) Moc rád se na tomto projektu podílím :)

Re: Úvodem

od Laconi » 04 čer 2014, 00:59
Ano, je to tak, díky Martinovi za výborný nápad a také za to, že mi dal šanci se tohoto projektu ujmout a starat se o něj. I já vás tedy vítám u projektu Encyklopedie detailingu, který má za cíl poskytovat informace především pro nováčky v oblasti detailingu tak, aby nalezli všechny důležité rady a postupy na jednom místě. Tak jak již Martin zmínil, součástí by měly být i fotografie produktů a postupů, časem určitě i instruktážní videa a další, to vše přehledně rozděleno do tématických sekcí. Cílem by měl být "živý" projekt který se bude neustále rozrůstat a rozšiřovat a který bude sloužit všem členům Detailing Clubu, pro které je detailing a vše kolem péče o automobily koníčkem nebo dokonce životním stylem.

Na uživatele kteří se v problematice pohybují delší dobu a vědí spoustu věcí, mám na vás velkou prosbu. Kdokoliv bude mít nějaký komentář, doplnění, opravu nebo návrh na rozšíření k tématům co se budou v encyklopedii objevovat. Kdokoliv bude chtít přispět článkem, zkušeností, fotkama nebo něčím, co pomůže k rozvoji projektu, prosím kontaktujte mne přes soukromou zprávu na fóru nebo emailem (laconi@detailingclub.cz). Jsem moderátorem a koordinátorem projektu, ale rozhodně nechci být na všechno sám, protože zdaleka všechno neznám a neumím, proto prosím vás zkušenější, pomozte se podílet na tomto projektu. Díky všem.

Úvodem

od soray » 04 čer 2014, 00:53
Představujeme vám další projekt – Encyklopedii detailingu.
O detailing jako takový se zajímá stále více lidí, což nás velmi těší. Jak víte, pro nováčky tu máme téma, které je díky rostoucímu zájmu plnější a plnější, až se stalo nepřehledným a v podstatě k ničemu. Sleduji to již od počátku nějaký ten rok a před několika měsíci se mi urodila v hlavě tato myšlenka. Encyklopedie bude prozatím rozdělena do 2 částí.
První část bude formou rejstříku obsahovat popis všech možných pojmů z oblasti detailingu (např. co je clay, co je hologram (Bejby, nechceš sepsat článeček? :-D), co je detailer, atd.
Druhá část bude obsahovat postupy, návody a hlavně videonávody.
Bude to velmi časově náročné, takže uvítáme jakoukoli iniciativu a pomoc. Ostatně časová náročnost je hlavním důvodem, proč toto nebylo vytvořeno již dříve. No a protože na to ten čas nemám bohužel ani dnes, bude mít správu tohoto projektu plně v rukách náš moderátor Laconi :) Pokud budete mít nějaký námět nebo budete chtít pomoci, obracejte se v první řadě na něj.
Laconimu chci moc poděkovat, že se toho ujal a předávám mu slovo :thumbup:

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu