Chemical Guys GreenClean

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Moje první zkušenost s tímto i jakýmkoliv jiným APC, takže nemůžu srovnávat.
Naředil jsem ho podle návodu ato 30ml(3 víčka) koncentrátu, 450ml vody a dal do rozprašovače. Bacha, připřilévání vody do koncentrátu hoodně pění. Vůně pěkná a skoro nelze cítit. Na obyčejnou špínu a prach dostatečné. Stačí nastříkat, chvilinku počkat a setřít. Na silnější znečištění nemá šanci. Možná jsem od toho čekal zázraky, ale myslím že za lepší cenu si koupím v běžné drogérii nějaký univerzální čistič za čtvrtinovou cenu a udělá práci stejně.
Zakuji
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 11 lis 2010, 20:51

Tak se vyprdni na redeni a trochu tam pridej,je to teda profi rada ale funguje ;)
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

[color=#FF0000]Onionek[/color] píše:já ti doporučím green clean, právě jsem bral druhý balení :) z té 473ml láhve s ředěním 1:15, uděláš 7,8 L, to je skoro 16 těch lahví, takže jedna tě pak vyjde na 16 Kč třeba, to je zadarmo .)..disky to vyčistí, když to pořádně přejedeš štětcem, ale jinak to používam na interiér, to je fakt skvělý třeba na plasty, když jsou okopaný dveře nebo prahy od bahna, taky super na kůži, čalounění, taky na ty mezidveřní prostory, dokonce při ředění 1:40 jako čistič skla :)

tady na ukázku, jak to dokáže snadno vyčistit plasty, nastříkat, setřít, hotovo



MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Odpovědět