ValetPRO Advanced Poseidon Car Wash

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Zajímalo by mě jak se chová tento šampón k přírodním voskům. Celkem o něm přemýšlím, ale nechci aby mi sežral DODO vosk, neříkám, že pořád budu používat přírodní vosky, ale člověk nikdy neví :D
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Neměl by škodit přírodním voskům. Až budu znovu mýt auto (snad za týden, protože zrovna dneska jsem myl), tak se pokusím si na tebe vzpomenout a napíšu zkušenost. Mám teď na autě Dodo Juice Hard Candy.
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Super to by si byl velmi laskav 8-)
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Mohl bych ti kdyžtak odlejt na vyzkoušení sousede :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

To by také šlo sousede, jsem právě přemýšlel o 5 litrovém kamarádovi :D
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Piškot:
Ahoj, tak až dneska jsem se dostal k plnohodnotnému mytí auta (předtím jsem jen rychle oplachl vapkou :blush: )
ValetPRO Poseidon jsem ředil 50ml do 19L kýble. Kýbl nebyl zcela plný takže od oka 50ml do 18L vody. Na autě je vosk DJ Hard Candy v jedné vrstvě.
Lubricita dobrá, vůně citrusová, nějak výrazně neovlivňoval voskovou vrstvu. Pouze se lehce omezil beading, ale to dělá třeba i CG Glossworkz a více, protože ty vosky/leštidla v tom šamponu na chvilku překryjí vosk. Vsadím se že za týden se bude vosk zase chovat tak, jak má.
Mycí síla o špetku slabší než můj oblíbený šampon DJ BTBM.
Jestli se díky obsažené carnaubě auto více lesklo nemůžu posoudit. :unknw: Na té mojí stříbrné jde prd vidět. :D

Jinak kdybych bral 5L kanistr, tak bych vzal Valetpro Concentrated Car Shampoo. Je cca 2x levnější a podle mě je to to samé co ValetPRO Poseidon. Podle mě se nevyplatí připlácet za tu carnaubu v tom. Když trváš na přiživení vosku, tak bych za ušetřené peníze koupil nějaký detailer a jednou měsíčně přiživil. Výsledek bude lepší než pouze mytí šamponem s carnaubou.
Odpovědět