Chemical Guys Ecosmart RU

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

:smile:
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Takže po roce jsem se rozhodl zakoupit Chemical Guys Ecosmart RU a vyzkoušet.
Včera odpoledne, více než po měsící, jsem umyl auto (klasicky) a večer vyjel. Prostě všichni to známe, jak naschval muselo pršet. Nebyl to nějaký extra déšť, ale "pár" kapek spadlo.
Dneska ráno se podívám na auto a štvalo mě že je zašpiněné. Bylo špinavé spíše od poloviny auta dolů a nejvíce zadek.
Vzal jsem ecosmart, 3 dlouhosrsté utěrky KiK a "umyl" auto.

Opravdu velká lubricita, příjemná jablečná vůně, možnost "umytí" auta kdekoliv bez kapky vody.
Jestli jsem si udělal nějaké škrábance nemohu posoudit. Podle mě nějaké lehké tam budou, které stejně na té mojí stříbrné nejdou vidět.
Za mě rozhodně doporučuji, na takové čištění od prachu a malé zašpinění ideální.
Určitě bych s tím nedrhl auto jak ve videu od Chemical Guys kde Greg představuje ecosmart na hodně zašpiněné černé Audi Q7.

Nemohu posoudit míru nanesení ochrany, která je obsažená v Ecosmart. Podle mě to nebude nic extra.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ty sis pořídil tu ready to use verzi?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

JJ je to ta RU verze.
m.a.j.o.r
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 24 čer 2015, 06:17
Bydliště: Olomouc

Pouzival jsem ecosmart letos pres leto. Vyuziti u me je ciste srazovka. Umyju 2BM pres noc, rano dojedu na sraz a abych z toho dostal prach co po ceste nasbiram, prejedu to Ecosmartem. Pullitrovka mi vystacila na 6 aplikaci velikosti stredniho vozu (megane hatch "98"). Vune super, cistici vlastnosti taky (ony by byli i kdyby auto bylo suchy, ale sudlete to po tom laku). Nejaka ochrana tam je. Vydrz sem nepozoroval, me na auto neprsi a kamos co to aplikoval taky na nenavoskovany auto to za tyden vzal na wapce kartacem ;) :D

Zaver je spokojenost a uz mam nachystano na dalsi sezonu. Jen nechat auto trochu schladnout ve stinu, povedlo se mi to "umyt" jednou moc rychle po dojeti a vyparil se mi pripravek a zustal na rozlesteni "vosk".
Odpovědět