Nejúčinnější bezdotyková pěna?

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
BooCzech
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 21 říj 2015, 11:44
Bydliště: Praha - Háje

Zdravím,

jak už název tématu napovídá, hledám nejúčinnější šampon/cokoliv který by i bez zásahu ruky dokázal na tlakové myčce umýt auto, mám auto ošetřené Fusso coat, takže samo o sobě docela dobře čistitelné.
Hledám nejvhodnější výrobek který bych mohl používat vždy mezi větším čištěním auta jelikož v mém podání je kompletní mytí + příprava otázkou třeba 3 hodin :D (já vím hodně se s tím seru...) Používal bych na to pěnovač Mesto (který jsem mimochodem koupil od zdejšího uživatele Piškot :thumbup: ), dneska jsem ho navíc opravil pro použití s mini elektrickým kompresúrkem který mi stabilně drží tlak v pěnovači po celou dobu nanášení, takže nemusím vůbec pumpovat :) (zanedlouho možná vložím i pár fotek s videem pro ukázku).
Jednou jsem již auto zkoušel umýt Mr.Pinkem s ředením 1:50, pěna fajn, umyto jakš takš... ale chtělo by to víc.

Případně by možná stačilo k Mr. Pink něco přimíchat co já vím, co vaše názory? :search:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Odpovědět