Dodo Juice Supernatural Shampoo

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

Díky za test. Já ho asi také pořídím, s BTBM jsem spokojen ale dlouho u jednoho nevydržím.
Uživatelský avatar
majxi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13 dub 2016, 19:38

Koupil jsem SuperNaturála asi před rokem, hodně jsem váhal, dokonce ani nebyl skladem. Teď toho vůbec nelituji, konzistence med,ale rozpustí se bez problémů.Dávkování pumpičkou je paráda, nemusím nic řešit napumpuji a vím,že mám dost a ani málo.Vůně pro nikoho žádná,mě připomíná mýdlo :D.Lubrikace oproti sour power o něco lepší,ale zase nic extra navíc. Pěnu umí udělat pěknou,je lepší ho průběžně pěnit wapkou ( jak tu je psáno,pěna padá :/ ) . Spotřeba je opravdu super nízká,za rok​ toho moc neubylo ,to jsem ani nečekal :D . Dokonce jsem ho zkusil jako vodu do ostřikovačů ,na čelním skle odpuzuje vodu ( sklo bez ochrany) . Vodní kámen úplně neeliminuje,ale je znát rozdíl , ochranu nenaruší ani nepřikrmí. Shrnuto, šampon co si na nic nehraje a je zaměřený hlavně na koncentraci/nízkou spotřebu , naprosto vhodný pro mytí auta s ochranou :) .

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
Odpovědět