Odstránenie farby z laku

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Zwolik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 02 kvě 2017, 08:04

Ahojte.
Dnes som si pri umývaní auta všimol, že kapota, svetlo, blatník a dvere sú nejaké bodkové :shok: . Naposledy keď som umýval len priebežne tak som tomu neprisudzoval veľkú váhu, lebo som si myslel že sú to asfaltové bodky a tie pôjdu ľahko dole. No dnes pri tradičnom každomesačnom poriadnom umývaní som si všimol, že sú to bodky od farby :shok: .
V práci sa natierala brána a ten umelec, ktorý to robil mi zjavne poriadne zakvapkal polovicu auta. Problém je, že je to modrá farba na červenom aute (auto je staré 4 mesiace a o to ma to viac štve :threaten: ).
Potreboval by som od Vás radu, čím by sa to dalo odstrániť bez toho aby som zásadne poškodil aj lak auta
Ak tu už téme zaoberajúca sa mojim problémom je tak túto kludne zmažte a pošlite mi prosím odkaz.
Za každú radu vopred Ďakujem
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

z chemie může na nějakém méně viditelném kousku zkusit aceton nebo nějaké rozpouštědlo, pokud nepomůže pak zbývá mechanicky obrousit nebo odleštit.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

tvrdým clayem by se taky mohlo něco málo nechat sundat :idea: acetonem by to mělo jít určitě a tovární lak by to měl snést, měl by...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
mlasak
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 21 led 2015, 20:19

mi osobně nepomohl ani aceton,vyzkoušel jsem všechno,pomohlo až brusný kotouč trizact P3000-ručně s vodou a pak rozleštit
Odpovědět