Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od HonzaD
Píšeš to jako kdybys byl celý poblblý z různých youtube návodů a polopravd ;)

Pokud dobře chápu na co se ptáš, tak jedou popisuješ použití ONR jako detaileru na velmi lehké znečištění (ředění tak 1:30) a podruhé popisuješ jeho použití jako předmytí / namočení zaschlé špíny (místo pěny - ať už pak následuje jakákoliv technika mytí, třeba opět pomocí ONR) :)

Oboje má svoje místo a oboje je vhodné při jiném stupni znečištění, jiné stávající ochraně na laku, stavu laku atd :smile:
Od Ipanema
Ne, zblblý nejsem. Jen mi šlo o zkušenost, jestli naprášíte ONR a pak se vezme jen mikrovlákna nebo dělá někdo s 3/4 kýblem vody a houbou.
Od Eddiee29
Trosku zmotany jsi.
Jsou to dva postupy, kdy jeden je normalni myti onr za pomoci predmoceni onr, a druhe je postup kdyz mas auto jenom jemne spinave a pouzivas onr, jako kterykoliv jiny detailer....
Uz je to srozumitelnejsi?
Od Hainz
Tak jsem včera chtěl vyzkoušet ONR a nalil jsem asi 30ml na dno kýblu, pak jsem tam dal dávku šamponu s tím že to doliju vodou. Ale ta směs se nejak zdrcla a vytvorila takovou nepeknou hmotu s cucky ONR. No nic nalil jsem tam vodu, ale ta srazenina tam presto zůstala. Sice jsem to tím umyl, ale výsledek me moc neohromil. Příště vynechám úplně šampon a zkusím to samotným ONR
Od HonzaD
ONR jde použít na 100+1 způsobů, ale mixnout 30 ml se šamponem ne-e :D Navíc, mytí pomoci ONR podle "klasického" návodu se od mytí šamponem značně liší ;)

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]