Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od Eddiee29
Nevím z čeho to jako berou ale je to blábol...
Docela dost jsem si s bilt hamber mailoval a řešil postupy a redeni přípravku. Ph to sice 13 má, ale v neredem stavu, takze vypovídající hodnota je podle mě nulová u výrobků co se ředi vodou. Měřil jsem to papirkama doma a výsledné ph taky záleží na vodě co člověk používá, ale nikdy to nemělo snad přes 9 jestli si to pamatuju dobre..
Docela nedávno dávali na fb obrázek jak správně ředit penu do foam lance a u karcher K5 mi to vychází při PIR(PANEL IMACT RATIO 4%) kolem 380ml což mě dost překvapilo protože až teď jsem si dal práci a fakt změřil co vystrika foam lance.
Osobně jsem používal 200ml a nemel jsem problém ze by nefungovala...
Po vyzkoušení 380ml jsem nepoznal rozdíl, mozna to delalo o trosicku lepší penu, ale jinak nic...
Jak budu mít chuť, tak zkusím na benzínové wapce, jestli bude rozdíl v tom objemu vystrikane vody a z toho plynoucí jiné PIR. Popřípadě zkusím vyměnit trysku ve foam lance za menší a zmerim znovu... Obrázek

Díky!