Fukar - vysoušeč zvířecí srsti alias MetroVAC

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Klidne muzes...:-)
Miri357
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18 úno 2019, 09:00

Páni,

zvažujem kúpu fukara na listie a fenu na psy čo tu dávate odkaz na aliexpres.

s odstupom času = viac skúseností, kto používal fukar na listie a prešiel na fen pre psov?
Ako ste spokojný?
stále sa neviem zbaviť pocitu, že fen na psov bude slabšie fúkať ako fukar na listie (300km/h) a tým pádom bude horšie tlačiť vodu z karosérie preč.
Je to iba pocit, alebo je to tak?

Akú výhodu má teda ten fén na psov?
Neviem sa rozhodnúť čo kúpiť....
Ďakujem za rady.
davidd
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2019, 21:16

Pozdravujem vospolok,

Miri357, tiez som zvazoval tuto moznost, dokonca aj kompresor, avsak rozhodol som sa pre fukar na psy...

Precital som toho dost a u mna jednoznacne vyhral fukar... Co uvadza predajca ma by mat prietok vzduchu cca 130-170km/h, co je sice menej, ako fukar na listie ako pises, avsak aj hreje... Donedavna som riesil problem s brutalne tvrdou vodou zo studne, kedy som nemohol umyt auto ani vecer po tme, nakolko aj tak zostavali znaky tvrdej vody, ale odkedy pouzivam reverznu osmozu, nemam ten problem a teda nebude problem ani pri suseni s tymto fukarom...

Akurat mam otazku na toho, kto ma s nim skusenost, ci je mozne susit aj vacsie plochy karoserie, ako napr. kapota, strecha a atd. alebo viac menej len spary, kde sa drzi voda...

Momentalne sa da kupit najlacnejsie na ali za 72€ s dopravou z nemecka, teda nehrozia dalsie poplatky na colnici...

(Ship from Germany) Portable 2800W Animal Cat Dog Dryer Pet Groomming Blower Pet Salon Blaster Dryer Wind Speed 38~48m/s
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

Posílají to už z ČR.
Uživatelský avatar
Honík
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: 21 čer 2018, 21:39

S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

a hele co je k mání na DS :D
https://www.detailingshop.cz/znacka/blo/
Odpovědět