ONR - Optimum No Rinse

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Hanyss
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 31 pro 2020, 22:41

Dlouhou dobu jsem se mytí s ONR bál, měl jsem strach z poškrábání laku hlavně tedy u měkkých laků. Dnes jsem přesvědčen, že mytí systémem Optimum je nejbezpečnější než klasické pěnové mytí (i dvou vědrové). Používám jejich houbu Big Blue Sponge, jsou i jiné typy Big Red Sponge, Big Black Sponge. Můj postup: pomocí napěňovače aplikuji připravek Optimum Power Clean - což je za mě nejlepší univerzální čistič, cenově bohužel dražší. Nechám působit, následně oplach a pokračuju mytí s ONR (modré) + Big Blue sponge, suším pomocí Optimum Opti-Seal a ručník. Nejlepší řešení - hlavně používám ONR+Opti Seal při čištění oken, není snadnější způsob jak udělat okna tak průzračná, čistá, bez šmouh a ještě s ochranou. :thumbup:

Hlavně jde modré ONR využít na XXX způsobu použítí: mytí karoserie, čištění oken, interiéru, impregnace leštících padu, clay, detailer, letní směs do ostřikovačů atd atd atd,... :thumbup:
Odpovědět