Aktívne peny (alkalicke, degreaserové atd...) - diskusia

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Neredeni,ale v rozprasovaci a jen kola,predek a hlavne motor. Kdyz jsem byl jeste v MKD a jel s nejakym pujcovscim kamionu/dodavce,kde bylo celni sklo umyto pred 20 000km,tak ten hrbitov byl na sekac a odsekat to. Mafra si s tim poradila krasne s wapkou :D jinak odevzdal jsem dalsi kanystr 15l na naplneni. Toho neni nikdy dost 8-)
Uživatelský avatar
Ewors
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 107
Registrován: 24 kvě 2015, 15:48

optoteam píše:zkoušel někdo tohle? http://www.autobritedirect.co.uk/index. ... ifoam.html

tady: http://www.pistonheads.com/gassing/topic.asp?t=1362900

říkají že je to super, pěna.
vedel by si zohnať produkty od AD ?
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

oslovil jsem jednoho člověka který by je měl mít, jak budu mít víc info dám vědět. snad se to povede. na eshopech v čr jsem nic nesehnal :(
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Napiste klukum do DS a urcite by nebyl problem objednat. To ze neco neni na shopu neznamena, ze to neumi.
Obrázek
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

máte někdo zkušenost s ručním nanášení pěny? dalo by se to zvladnout i timhle? nejsem si jistý jestli to vůbec vhodný ale válí se mi to doma.
Přílohy
rozprasovac-tlakovy-15-ltr.jpg
TomTomason
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: 17 úno 2016, 04:05
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

optoteam píše:máte někdo zkušenost s ručním nanášení pěny? dalo by se to zvladnout i timhle? nejsem si jistý jestli to vůbec vhodný ale válí se mi to doma.
Taky jsem se po tomto dival protoze u nas na mycce podobnym nanasi penu umyje wapkou a teprv se jede do myčky penu jim to prilis nedela a ja to prozatim zavrhl. Sezen od nekoho trochu peny a vyzkousej to. Taky by me to zajimalo.
Ramirez
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 09 zář 2015, 22:03
Bydliště: Liberec

Mám něco podobnýho doma, zkoušel jsem to, ale pěnu to skoro nedělá. Je to prostě rozprašovač. Pořídím si raději buď Glorii nebo Master 2000, jak tady někdo řeší v jiném vlákně.
TomTomason
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: 17 úno 2016, 04:05
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

ted sem na to koukal na youtube a je to celkem na dlouho nez to nastrikas do te doby ti z prvni pulky auta pena sleze lepsí bude foam a wap coz si treba casem poridim je to rychlejsi a muzes se chvili kochat tim jak je auto cele bile :D
Uživatelský avatar
petr.s
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 06 bře 2015, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Pánové, kdo používáte ValetPro Advanced Neutral Snow Foam aktivní pěnu, můžete mi poradit, jaké množství dáváte do litru do Foam lance? Píše se 1:400 čemuž moc nerozumím. Jelikož potřebuji už konečně nějakou Ph neutrální pěnu, tak počítám když je o tři sta dražší než ValetPro pH Neutral Snow Foam aktivní pěna, jestli se to v přepočtu vyplatí. U té se uvádí 300 ml do litrové lahve, to je alespoň srozumitelné pro nás méně zdatné počtáře. :D
Odpovědět