Hmyz

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vymenou 215mm siroke gumy za 275mm sirokou gumu se stycna plocha auta se silnici zvysi o 24 cm (o 28%), myslim ze to bude spis tim :D
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Samozřejmě, ale s větším počtem palců přibývá i šířka penu, proto velikost má zásadní vliv na spotřebu :D nepočítaje, že bude mít o dost větší hmotnost
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Tak pro me to je super. U ex STI to bylo horsi. Mlada boleslav-praha praha-MB a mohl jsem tankovat zase plnou :-/ :-D tam byla červená metla bez perleti a na ty toho nebylo az tak moc videt, navic to bylo novy auto,takze se o lak pecovalo lepe od zacatku. Tam to znat bylo pri lesteni a voskovani.ale tam jsem zase nemohl dostat muzky z celniho skla. A nanaset vosk na sklo je blbost :D
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

No já to to myslel tak, že jestli máš 16" nebo 18" kola, rozdíl je v desetinách protože i v šířce pneu bude rozdíl do 2cm (konkrétně jsem myslel toho superba, protože tam ten rozdíl v šířce pneu není jako u BMW, ale ty cca 2-3cm)
Ale rozdíl 215 na 16" a 275 na 19" už bude víc než pár desetin, s tím souhlasím...

Každopádně spotřebu stejně víc ovlivní jízdní styl než velikost kol a šířka pneu. Viz moje spotřeby.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

fery píše:Tak mám poslat adresu na SZ? Změřím PH,tvrdost,alkalitu a vodivost,což s tvrdodstí trochu souvisí.Na všechno je potřeba aspoň 300 ml.jenom na tvrdost stačí 100
Jj, posli, ja bych to poslal nekdy jak se vratim do Ceska (za mesic), a zaroven bych i prihodil ctvrty vzorek (voda ze studny, z radu, osmoticka z noveho filtru a osmoticka po pul roce) - cerstvou osmotickou vodu projetou filtrem ktery byl pul roku mimo provoz, protoze nez jsem odjel tak jsem ho neucpal tak jak se ma, tak by bylo zajimave videt jestli to melo nejaky vliv na kvalitu filtrovani, jinak mam ve sklepe v sudech asi jeste 300 L vody zjara, kdy byl filtr novy :D Pak bych to vsechno sepsal a hodil to do tematu kam to patri :)
Lukašu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 28 led 2016, 19:58
Bydliště: Kousek od Ostravy

máte někdo zkušenost s novým přípravkem Gyeon Q2M Bug & Grime ???
bohužel nemám fotku,ale včera jsem se snažil odstranit ptačí trus ( bylo toho na té kapotě tak 50 gramů na asi 6 místech u průměru cca 6 cm ,takže jsem měl nejdříve podezření na slona) ... "nadílka byla pár hodin na kapotě a vůbec to nešlo dolů ( auto nemá skoro ani rok,ale navoskované určitě nebylo)
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

U podobných "dárků" je lepší to nastříkat a pak přes to dát mokré mikrovlákno, aby se to odmočilo...
Lukašu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 28 led 2016, 19:58
Bydliště: Kousek od Ostravy

s tím mikrovláknem to je dobrý fígl...kdysi jsem tak vodou odmočoval mušky z plexiskla helmy..jen jsem k tomu používal měkký toaletní papír nebo kapesníčky a obyčejnou vodu...
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Základ je mít dobře navoskovano, pak se ptačinec odlepí prakticky hned po nastříkání čehokoliv.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Průser je, že se to dokáže prožrat přes dvě vrstvy vosku a způsobit poškození laku, až budu mít auto zpátky, zkusím to odleštit, snad to půjde. Myslím, že i soray měl podobnou zkušenost, že i přes ochranu se ptačinec prožral do laku..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Odpovědět