Hmyz

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Tak jasně že dokáže, proto je potřeba se toho zbavit hned a ne až za měsíc.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

problem je s tim ze normalni lidi auta neumyvaji hned, a i kdyby... nedavno jsem myl auto a daval bsd, o par dnu pozdeji jsem parkoval venku pres noc, rano hovno na strese a i kdyz to tam bylo sotva 12 hodin, tak to bylo zazrane fest (ani to neslo poradne dolu, lak naleptany). myslim ze doopravdy ucinne na to pomuze az keramika, v tomhoe se mi zda ze vosky jsou jen takovy olejicek co chvilku odpuzuje vodu :mrgreen:
Lukašu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 28 led 2016, 19:58
Bydliště: Kousek od Ostravy

no přesně jak píšeš...bylo to na kámošově X3ce... večer s tím byl na myčce( nevím jestli dával nejaký vosk program,ale podle žádne hydrofobity určitě nee),v noci se mu na to (pouze kapota)vysrali nějací přežraní ptáci ....fakt maras....a ráno v 10 to bylo tak zažrané že to nešlo ani tou hrubou houbičkou na hmyz a chemie taky nepomáhala...

jo a ještě čím odstranujete takové ty malinkaté ptačince ,povětšinou žluté podlouhlé cca 2-4 mm dlouhé ?? se s tím vžy drbu a povětšínou to stějně musím sundat ,šampon a jemně nehet,nebo nějaká houbička...a když těch teček je na té střeše a nebo kapotě asi 15-20 tak je to fuška...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ty zluty hovna vetsinou staci rozmocit predmytim (at uz pena nebo voda nebo voda se samponem) a po par minutach uz to jde celkem samo i houbou.
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

To malý a žlutý není od ptáků ale od včel... :)
Lukašu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 28 led 2016, 19:58
Bydliště: Kousek od Ostravy

Mr.Brain - no vidíš...a já furt že to jsou nejaké minihovna a to tam serou včely....ještě jsem si všiml takových povětšinou červených lesklých kuliček (velikosti a tvrdosti jako špendlíková hlavička ) a ty nejdou dolů skoro vubec ničím jiným než jemně nehtem....
Pěnu zkusím,sehnal jsem jsem si vzorek ValetPro Advanced a ještě nějaký Kaërcher...tak uvidíme...co na to bude fungovat...
psycho
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 24 kvě 2015, 19:44

mne sa to stavalo ked som cakal na podvecer (nechcel som umyvat na slnku a priestor som nemal) vecer som umyl samponom a pokym som cakal az vyschne a mohol som naniest vosk tak uz mi tam sedela a ukájala sa kadejaka haved... ale to bolo este pred tym ako som kupil veci na umyvanie.. glossworkz nemam odskusany, ci nelaka taketo potvory
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

se svou cervenou mam v tomhle obri problem, ona laka ta cervena ten hmyz, coz by nevadilo, ale kdyz je to zrovna mokry pri myti tak uz neodleti a pak je to vsude :D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jojo, horří už je pak jen žlutá :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Ono je to asi jedno.....ty potvory lezou snad na každou barvu.....asi by chtělo vymyslet šampon s vůní,která ty zmetky bude odrazovat. :D
Co se týče žlutých hovňousů od včel,tak než předám kolikrát auto,tak je to všude. :(
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Odpovědět