Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od pastovic
Tak jasně že dokáže, proto je potřeba se toho zbavit hned a ne až za měsíc.
Od wildT
problem je s tim ze normalni lidi auta neumyvaji hned, a i kdyby... nedavno jsem myl auto a daval bsd, o par dnu pozdeji jsem parkoval venku pres noc, rano hovno na strese a i kdyz to tam bylo sotva 12 hodin, tak to bylo zazrane fest (ani to neslo poradne dolu, lak naleptany). myslim ze doopravdy ucinne na to pomuze az keramika, v tomhoe se mi zda ze vosky jsou jen takovy olejicek co chvilku odpuzuje vodu :mrgreen:
Od Lukašu
no přesně jak píšeš...bylo to na kámošově X3ce... večer s tím byl na myčce( nevím jestli dával nejaký vosk program,ale podle žádne hydrofobity určitě nee),v noci se mu na to (pouze kapota)vysrali nějací přežraní ptáci ....fakt maras....a ráno v 10 to bylo tak zažrané že to nešlo ani tou hrubou houbičkou na hmyz a chemie taky nepomáhala...

jo a ještě čím odstranujete takové ty malinkaté ptačince ,povětšinou žluté podlouhlé cca 2-4 mm dlouhé ?? se s tím vžy drbu a povětšínou to stějně musím sundat ,šampon a jemně nehet,nebo nějaká houbička...a když těch teček je na té střeše a nebo kapotě asi 15-20 tak je to fuška...
Od Lukašu
Mr.Brain - no vidíš...a já furt že to jsou nejaké minihovna a to tam serou včely....ještě jsem si všiml takových povětšinou červených lesklých kuliček (velikosti a tvrdosti jako špendlíková hlavička ) a ty nejdou dolů skoro vubec ničím jiným než jemně nehtem....
Pěnu zkusím,sehnal jsem jsem si vzorek ValetPro Advanced a ještě nějaký Kaërcher...tak uvidíme...co na to bude fungovat...
Od psycho
mne sa to stavalo ked som cakal na podvecer (nechcel som umyvat na slnku a priestor som nemal) vecer som umyl samponom a pokym som cakal az vyschne a mohol som naniest vosk tak uz mi tam sedela a ukájala sa kadejaka haved... ale to bolo este pred tym ako som kupil veci na umyvanie.. glossworkz nemam odskusany, ci nelaka taketo potvory
Od Rocco
Ono je to asi jedno.....ty potvory lezou snad na každou barvu.....asi by chtělo vymyslet šampon s vůní,která ty zmetky bude odrazovat. :D
Co se týče žlutých hovňousů od včel,tak než předám kolikrát auto,tak je to všude. :(
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]