Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od marecekoi
#13898
Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s aktivním mytím od firmy Nerta.Kamarád to koupil a pěje na to strašnou chválu, že už nemusí používat houbu a lesk jak blesk.Zajímali by mě teda nějaký názory na tenhle výrobek.Díky Marek
Uživatelský avatar
Od soray
#13900
Myslím, že není ph neutral (jestli se něco změnilo tak mne opravte), takže na běžné mytí ošetřeného laku nepoužitelné. Na umytí a odstranění starých voskových vrstev před velkou údržbou laku to může být OK.
Od acter
#13972
Ja neco malo na zkousku nakoupil...sampon, vosk na pajc na kola...neni to spatny, ale moc dlouho to nevydrzi...

Vyhoda, ze to je na bezkontaktni myti...tak se clovek na wapce moc nezdrzuje...
Od Ondrej2005
#62549
Osobní zkušenost:

NERTA CARNET JUMBO- ideální na mytí po zimě nebo na všechny auta, které nejsou ošetřené voskem. Parádně pení jak v samotné wapce, tak v napěňovací nádobce. Sundá tuhý vosk po cca 10-15 mytích v létě odzkoušeno.
https://www.impex.cz/aktivni-pena-nerta ... mbo-5l-713

V případě, že se auto nevoskuje tuhým voskem tak je fajn použít:
Vosk Nerta Bio-Polish - asi po 5ti aplikacích zanese pory laku a vodě odpudivost je na tekutý vosk parádní. Osobně nanáším ve Foam Lance MJJC a pak hned oplach. Auto se neskutečně leskne v rámci možností.
https://www.impex.cz/susici-vosk-nerta- ... sh-5l-2013

NERTA CAR SHAMPOO 20% (302) - pH neutrál - nesundá vosk, pění stejně primárně určen pro ruční mytí.
https://www.impex.cz/nerta-car-shampoo-20-302

Čistič ráfků NERTA Nox - používám pro zašlé disky - funguje parádně! ( nechá se působit cca 5minut a pak oplach vapkou, pokud jsou hlinikáče opravdu zašlé, tak dočistím lehce houbičkou)
https://www.impex.cz/cistic-rafku-nerta-nox-5l-329

Nejsem žádný prodejce nebo dealer od NERTY!, ale kdo by chtěl tak můžu z výše popisovaných odlít z kanytru po litru přípravku na odzkoušení.
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]