Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od Hobbydetailing
Zakládám tento topic o ONR, protože jsem na foru nenašel informaci, jak ho správně ředit. Doufám, že pomůže nováčkům.

1) CLAY Lubrikant - 1:64 (ONR : voda) 16 ml ONR na 1 L vody. Neskutečná cena cca 5,40 Kč za 1 litr lubrikantu. Nekupte to :-)

2) DETAILER - 1:16 (ONR : voda) 64 ml ONR na 1 L vody. Tady už se dostáváme na 21,30 Kč za 1 litr quick detaileru. Vzpomeňte si na doby, kdy jste kupovali autokosmetiku v mototechně nebo na benzince a utráceli své těžce vydělané love za sračky typu želva...

3) Tajná přísada do kyblíku k Vašemu oblíbenému šamponu - pár ml ONR do kyblíku s Vaším šamponem a uvidíte jak bude rukavice / houba klouzat po laku.

4) Mytí pomocí ONR - upřímně, proč by jste to dělali? Možná tak v zimě doma v garáži nebo pokud nemáte možnost WAPu... 30 ml ONR k 7 litrům vody. Cca 10,- Kč za jedno mytí. Tady je inspirativní video: https://www.youtube.com/watch?v=YLIGQ5h ... re=channel

Pro lubrikaci a detailer se doporučuje používat destilovaná voda. Pokud použijete obyčejnou a bude tvrdá ( v ČR na 90% tvrdá bude) tak přidejte 20% ONR navíc oproti výše uvedeným informacím o ředění...
Od Rety
Nedávno jsem to pořádně studoval a zkoušel jako detailer. Bohužel ONR jako detailer propadá těžce oproti třeba BoB nebo BSD. Možná ta verze s voskem by byla lepší
Od alo1
a zkousel jsi s tim susit auta, ktera na sobe nemaji vosk? uplne nadherne narusuje vodni plochu a auto se pak cca 14 dni az mesic tvari jako navoskovane - takze bych to uplne nezatracoval.
Od Neozin
Tento produkt velice doporucuju. Pouzivam jako susici detailer, clay lubrikaci i na myti bez oplachu (jen v pripade ze je na aute mensi vrstva necistot. Silne znecistene auto si netroufnu takhle myt).
Toho myti bez oplachu jsem se ze zacatku bal, ale opravu to funguje.
K tomu 4. Bodu. Proc bych to delal? Protoze treba chci mit auto vzdy ciste. Za 4-5 dni je na aute tenka vrstva necistot (kdyz neprsi). Myti bez oplachu setri cas a penize za vodu.
Od Kmoda
O tenhle produkt asi není moc zájem, koukám že na DS není skladem a já už jsem kolikrát přemýšlel, že bych ho vyzkoušel. Kde ho objednáváte vy co ho používáte?
Od soray
Mívali jsme ho skladem, ale nikdo to nechtěl a ležel nám tam dlouho. Pokud bude zájem, není problém ho naskladnit, většinou je to otázka 3-4 dní :)
Od andy_xx
jakou používáte houbu nebo rukavici při bezoplachovém mytí? Doporučená je jak houba, tak mikrovláknové útěrky. Dobré výsledky přináší už obyčejná mycí houba za cca 50kč, nicméně Optimum doporučuje minimálně 80-90 PPI. Jejich OptiMitt za 500,- mi příjde docela předražená hračka a tak se dívám na alternativy...Dodo Supernatural Sponge má 110 PPI (zase si říkám, jestli to už není moc :-D) .. přece jen by houba měla špínu při mytí pohlcovat ale pak se i rychle a lehce vyplachovat v ONR roztoku. Raceglaze safe wash houba taky vypadá nadějně, ale nechtěli mi sdělit PPI :) V zámoří je hodně používaná (nejen ONR) a vychvalovaná houba Zymol (u nás to vypadá, že není nikde k sehnání). Netušíte, kde ji sehnat kromě ebay, amazon apod?

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]