Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od Bart.08
trochu to tady oživíím :smile: když sem na workshopu viděl ONR v praxi, tak se mi zalíbilo a chtěl bych ho zkusit .. jenom moc nevěřím v tu obyčejnou houbu na mytí :D jaká by na to byla ideální ?? :D
Od joshiki
dneska jsem si umýval při volné chvíli auto ONR pomocí kik útěrky-přeložená na 1/2 a pak zase na 1/2, tlak při umývání asi 3 prstama.
Nebylo to "velké umývání" do 100%, spíš mi šlo aby auto nebylo viditelně špinavé,protože nebylo mechanicky umyté asi 2 měsíce.
Na auto se nachytal nějaký bordel a je to zralé na clay-stěrače po tom bordelu drhy jak kdybych měl místo skla šmirgl :D
ONR auto dostatečně umylo, KROMĚ zaschlých zbytků mrtvých zviřátek(tipuju na nebožtíky slimáky nebo něco podobného)

Takže po umytí resumé: opět se mi potvrdilo, že na vyloženě kusy hnusu a mouchy to fakt neni. Primárně údostatečně účinné na běžnou špínu, kromě organických zbytků.
Od pripadovak
Též nad tím stále bádám, ale asi mi na to zůstane stará rukavice od megse... Incredimitta je mi na to líto, kord když má za sebou dvě mytí, ale je fakt že po té lubrikaci co jsem cítil na workshopu je asi vážně "jedno" čím to člověk vezme... Eventuelně co psal joshiki pár mikrovláken z kiku to jistí ;)
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]