Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od achiles
neví náhodou někdo o voňavce do auta (případně čistič interiérů), která by voněla stejně jako žluté ONR (s voskem)? úplně jsem se do té vůně zamiloval :smile:
Od lifty
Jen se zeptám, když používáte ONR jako sušící detailer atd. používáte klasické modré ONR, nebo i to zelené s voskem? To klasické modré není snad nikde skladem.
Od c4eX6
Já používám oboje, jak modrý, tak zelený ONR, podle toho co mám zrovna po ruce. Přijde mi že je mezi nima minimální rozdíl.
Od Neozin
Me pripadne ze to redeni 1 vicko do 1L vody jako susici detailer vubec nefunguje. Jako kdybych strikal na auto obarvenou vodu.
Od Ipanema
Jak postupujete při bezoplachovém mytí Vy, kteří na díl auta nastříkáte ONR klasickým/tlakovým ručním rozprašovačem?

Ve většině videí je ONR nastříkán a pak 2. krok vezmou namočenou houbu nebo mikrovlákna v ONR a díl přejedou rukama. Ve dvou videích nastříká ONR, po chvíli vezme suché mikrovlákno a rovnými tahy setře.

Když po 1. aplikaci rozprašovačem jsou nečistoty na autě obalené, není jedno brát do rukou houbu a rozetřít je po celém díle auta? Jak to děláte vy po použití roztoku ONR rozprašovačem? Díky.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]