Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Treba brať do úvahy že CG pri ich videách hrá na marketing.
Kludne môžu ale aj nemusia na videu použiť nejakú koncentrovanejšiu formu honeydew, ktorú si vyrobia na marketing účely. Na videu síce ukážu pomer riedenia normál, ale kto vie čo tam lejú a čo ty kúpiš v obchode.

Ja mám 145 barovú wapku Nilfisk a Advanced snow foam pri klasickom riedení nič moc, po pridaní trochu šamponu CW&G to penilo tak ako vidíš na foto. Všimol som si že záleží aj od teploty vody. Cez letné dni pri 30 stupňoch to penilo viac. Teraz v októbri o 7:30 ráno keď je voda studená to stečie hneď... Rovnako aj do Foam Lance nádoby je dobré riediť prípravok s vrelou vodou :thumbup:
Přílohy
P1080387-056a.jpg
Od Neozin
Když jsme u těch Foam lance. Strašně mě berou ty videa s pěnou hustou jak šlehačka. Mám wapku Karcher K6.550 (tlak 150 barů). Možná bych byl ochotný dát těch 2000,- za HD Foam lance ale furt si nejsem jistý, jestli bude pěna jako na těch videách.
Zatím mám ten nástavec od Karcher a s CG Glossworkz mi to dělá při max. přisávání prostředku takovou řídkou pěnu. Dalo by se říct stejnou jak Retymu s Valet Pro pH Neutral Advanced Snow Foam.
Myslíte že HD Foam lance za 2000,- je schopna s moji 150 barovou wapkou udělat šlehačkovou pěnu?
Od Neozin
No... problém... Spíš abych nedal 2000,- a měl jen o trošku hustčí pěnu než co mám teď.
A máě zkušenosti s tou Foam lance z DS? Je to to samé co Čína? Já bych si klidně připlatil ale podmínka je abych měl hustou šlehačku.
Od Rety
Podle fotek je. Tu "originál" jsem neměl v rukách. Někde tu je topic o foamlance kam jsem i dával fotky, tak si to zkontroluj sám. Jen si vybrat správnou koncovku.
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!