Autošampon - dotaz

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

A není lepší než přiživovat šamponem což bude o ničem jen do prvního deště, přiživit nějakým detailerem? Každopádně na Finish klidně Bath+ dej, ale na přírodu bych nedával. Když se kombinuje přírodní vosk se sealem, tak vždy nejprve seal a pak vosk, s Bath+ by to bylo na opak.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Chtěl jsem to udělat v jednom kroku,než umýt a pak ještě detailer.....lenost. :D
Ale asi pořídím jen šampon a pak to tedy budu brát detailerem,protože přes léto používám přírodu.A tam by to nebylo to pravé ořechové.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Dneska jsem poprve umval s VP Concentrated Car Wash a maximalni spokojenost.. redil jsem to od oka, 2x splichnuti..takze asi malo, ale i tak lubrikace uzasna, myci schopnosti super. Do kybliku jsem pridal i malinko ONR a ani na primem slunci nezanechaval stopy na laku.
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Taky ho ještě trochu mám a i já jsem s ním velice spokojen.....ale chtěl bych vyzkoušet i něco jiného.
Každopádně když nic nevyberu,jdu opět do něj. :thumbup:
Myje super a i pro mě hezky voní. :D
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Já jsem spokojen s bathe + sice nesmí zaschnout jinak zanechá takové mapy ale dají se rozetrit hadrem. Jen nevím zda se dá použít před voskovanim to si nejsem jistý
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rocco píše:Chtěl jsem to udělat v jednom kroku,než umýt a pak ještě detailer.....lenost. :D
Ale asi pořídím jen šampon a pak to tedy budu brát detailerem,protože přes léto používám přírodu.A tam by to nebylo to pravé ořechové.
Proč lenost můžeš použít třeba Valetpro Citrus Bling jako sušící detailer a přikrmovat to při sušení. Navíc velice univerzální použitelný dle ředění i jako lubrikace pro clay.

Odesláno z mého JY-G4S pomocí Tapatalk
M1CHAL
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 27 črc 2016, 12:08

Ahojte. Rozhodol som sa trosku povenovat autu. Nemám s tým zatiaľ žiadne skúsenosti. Auto nemám zatiaľ navoskované ale plánujem ho dať navoskovať, keďže si na to netrúfam. A tak by som vás chcel poprosiť aby ste mi najprv poradili nejaký čo najlepší vosku šetrný šampón, dobre čistiaci šampón, odmuskovac.
Poprípade ak by to bolo možné aj nejakú hubku, utierku a veci k tomu potrebné.
Za odpovede vopred ďakujem.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

dobrá otázka taková tu ještě není
šampon : Dodo Juice Born to be Mild
rukavice: hypermarket za 60kč
Utěrka : Kent nebo Gyeon

jinak HLEDAT A ČÍST !
BSD maniac
M1CHAL
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 27 črc 2016, 12:08

Ďakujem. Trošku som niečo pozeral a tento šampón je asi najviac chvalený.
Ohľadom hubky, mám nejakú strapcovú asi mikrovlaknovú, ktorá sa dá prať. Zdá sa mi že po nejakej dobe jemne stvrdli vlákna na hubke aj utierke tak isto. Našiel som na internete prací prostriedok na mikrovlákna od chemical guys. Má to zmysel kúpit?
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

na praní je dobrý Jelen .
Přílohy
35900x1.jpg
BSD maniac
Odpovědět