Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
Od Neozin
#42233
Sice nemám s tím zkušenosti, ale podle mě to bude něco podobného jako MAFRA.
Docela mě zaujalo, že se s tím dá vydrbat celé auto. Jak interiér, tak exteriér včetně motoru. Takže to bude asi nějaké APC.
Od acter
#42238
Mam doma a pouzivam to na starsi auto, staci nastrikat z rozprasovace (penovace), chvili nechat a stahnout wapkou...ale jak pise BigBang, asi to nebude uplne dobry na vosky a jine "nadstavby". Kupoval jsem v Hostivicich v Impex trading od kluka, ktery tim zije. Potvrdil, ze dodavaji hlavne do mycek.

Pokud by nekdo chtel muzu davku na vyzkouseni poskytnout.
Uživatelský avatar
Od Ondrej2005
#62219
Taky mám doma, myje perfektně i pěna je v pohodě. Ideální používat v kombinaxi s tekutým voskem BIO Polish taky nanášet pěnou a pak za cca 1-2 minuty hned opláchnout a dostaví se nádherný lesk a auto tak nějak prokoukne. Myslím tím auta které nebyly navoskované.

JENŽE, měl jsem auto navoskované a po 5ti umytích Jumbem mi to sundalo dvě vrstvy Collnite 478s!! což jsem zjistil teď o víkendu. Takže Jumbem budu mýt auto někdy max po zimě a nebo auta,které nejsou pod voskem.

Takže jsem teď o víkendu ve 13st umyl auto bez dekontaminace, nebyl čas byla zima..(auto se mi do garáže nevejde..) a nanesl jsem jednu vrtsvu FUSSO 12m coat a neskutečný rozdíl v porovnání Kolohnát. Umývat budu standardně předmytí ValetPro Advanced Neutral Snow Foam a pak pokud bude potřeba kontaktně ValetPro Concentrated Car Shampoo.

Update. Mají novinku, údajně PH neutrální za zajímavé peníze :
https://www.impex.cz/nerta-car-shampoo-20-302

Update:2 - používal jsem moc vysokou koncentraci! Známý kterému jsem voskoval auto, tak s tím myje pořád auto a vosk COLLNITE tam drží jak přibitý.
Pokud bude chtít někdo odlít třeba litr od CARNETJUMBO nebo CAR Shampon 20, tak si napište.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]