Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
Od Neozin
#42233
Sice nemám s tím zkušenosti, ale podle mě to bude něco podobného jako MAFRA.
Docela mě zaujalo, že se s tím dá vydrbat celé auto. Jak interiér, tak exteriér včetně motoru. Takže to bude asi nějaké APC.
Od acter
#42238
Mam doma a pouzivam to na starsi auto, staci nastrikat z rozprasovace (penovace), chvili nechat a stahnout wapkou...ale jak pise BigBang, asi to nebude uplne dobry na vosky a jine "nadstavby". Kupoval jsem v Hostivicich v Impex trading od kluka, ktery tim zije. Potvrdil, ze dodavaji hlavne do mycek.

Pokud by nekdo chtel muzu davku na vyzkouseni poskytnout.
Uživatelský avatar
Od Ondrej2005
#62219
Taky mám doma, myje perfektně i pěna je v pohodě. Ideální používat v kombinaxi s tekutým voskem BIO Polish taky nanášet pěnou a pak za cca 1-2 minuty hned opláchnout a dostaví se nádherný lesk a auto tak nějak prokoukne. Myslím tím auta které nebyly navoskované.

JENŽE, měl jsem auto navoskované a po 5ti umytích Jumbem mi to sundalo dvě vrstvy Collnite 478s!! což jsem zjistil teď o víkendu. Takže Jumbem budu mýt auto někdy max po zimě a nebo auta,které nejsou pod voskem.

Takže jsem teď o víkendu ve 13st umyl auto bez dekontaminace, nebyl čas byla zima..(auto se mi do garáže nevejde..) a nanesl jsem jednu vrtsvu FUSSO 12m coat a neskutečný rozdíl v porovnání Kolohnát. Umývat budu standardně předmytí ValetPro Advanced Neutral Snow Foam a pak pokud bude potřeba kontaktně ValetPro Concentrated Car Shampoo.

Update. Mají novinku, údajně PH neutrální za zajímavé peníze :
https://www.impex.cz/nerta-car-shampoo-20-302

Update:2 - používal jsem moc vysokou koncentraci! Známý kterému jsem voskoval auto, tak s tím myje pořád auto a vosk COLLNITE tam drží jak přibitý.
Pokud bude chtít někdo odlít třeba litr od CARNETJUMBO nebo CAR Shampon 20, tak si napište.
Uživatelský avatar
Od Ondrej2005
#64220
mavako: Ahoj, jsem z Ostravy, takže buď osobně ti odliji kolik litrů chceš a nebo pošlu PPL k tobě. Není problém. dyž tak napiš na mvz@centrum.cz . Je to parádní přípravek. Zrovna jsem koupil auto, které nemělo nikdy mytý motor. Byl to opravdu hnůj. Jen jsem to přes napěňovač napěnil nechal cca 5 minut působit a pak opláchl wapkou a motor jako nový. Pak jsem ještě nanesl znovu a zbytky dodělal kartáčem na kola a motor je jako nový. Takže se s tím dají umývat i motory tak i karosérie.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]