Nerta Carnet Jumbo

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
0066
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 30 zář 2014, 10:21
Bydliště: Opava

Mate nekdo nejake srovnani s detailingovymaznackama, docela by mne to zajimalo nejake srovnani. Pisou doslova: !!! PRODUKT, KTERÝ NEMÁ ŽÁDNOU ALTERNATIVU !!!

http://www.nerta-autokosmetika.cz/nerta-carnet-jumbo
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Sice nemám s tím zkušenosti, ale podle mě to bude něco podobného jako MAFRA.
Docela mě zaujalo, že se s tím dá vydrbat celé auto. Jak interiér, tak exteriér včetně motoru. Takže to bude asi nějaké APC.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Má to pH nějakejch 12 ;) Je to jedna z těch chemií, co se dá najít na veřejnejch wapkách. Řekl bych, že jedna z těch zkousnutelnějších :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

Mam doma a pouzivam to na starsi auto, staci nastrikat z rozprasovace (penovace), chvili nechat a stahnout wapkou...ale jak pise BigBang, asi to nebude uplne dobry na vosky a jine "nadstavby". Kupoval jsem v Hostivicich v Impex trading od kluka, ktery tim zije. Potvrdil, ze dodavaji hlavne do mycek.

Pokud by nekdo chtel muzu davku na vyzkouseni poskytnout.
Uživatelský avatar
Ondrej2005
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 05 čer 2018, 21:46
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Taky mám doma, myje perfektně i pěna je v pohodě. Ideální používat v kombinaxi s tekutým voskem BIO Polish taky nanášet pěnou a pak za cca 1-2 minuty hned opláchnout a dostaví se nádherný lesk a auto tak nějak prokoukne. Myslím tím auta které nebyly navoskované.

JENŽE, měl jsem auto navoskované a po 5ti umytích Jumbem mi to sundalo dvě vrstvy Collnite 478s!! což jsem zjistil teď o víkendu. Takže Jumbem budu mýt auto někdy max po zimě a nebo auta,které nejsou pod voskem.

Takže jsem teď o víkendu ve 13st umyl auto bez dekontaminace, nebyl čas byla zima..(auto se mi do garáže nevejde..) a nanesl jsem jednu vrtsvu FUSSO 12m coat a neskutečný rozdíl v porovnání Kolohnát. Umývat budu standardně předmytí ValetPro Advanced Neutral Snow Foam a pak pokud bude potřeba kontaktně ValetPro Concentrated Car Shampoo.

Update. Mají novinku, údajně PH neutrální za zajímavé peníze :
https://www.impex.cz/nerta-car-shampoo-20-302

Update:2 - používal jsem moc vysokou koncentraci! Známý kterému jsem voskoval auto, tak s tím myje pořád auto a vosk COLLNITE tam drží jak přibitý.
Pokud bude chtít někdo odlít třeba litr od CARNETJUMBO nebo CAR Shampon 20, tak si napište.
mavako
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 31 led 2020, 15:20

Ahoj, rád bych vyzkoušel Carnet Jumbo. Odkud jsi?
Uživatelský avatar
Ondrej2005
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 05 čer 2018, 21:46
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

mavako: Ahoj, jsem z Ostravy, takže buď osobně ti odliji kolik litrů chceš a nebo pošlu PPL k tobě. Není problém. dyž tak napiš na mvz@centrum.cz . Je to parádní přípravek. Zrovna jsem koupil auto, které nemělo nikdy mytý motor. Byl to opravdu hnůj. Jen jsem to přes napěňovač napěnil nechal cca 5 minut působit a pak opláchl wapkou a motor jako nový. Pak jsem ještě nanesl znovu a zbytky dodělal kartáčem na kola a motor je jako nový. Takže se s tím dají umývat i motory tak i karosérie.
Odpovědět