Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
#62599
1) osobně wapkuju auto 1x týdně když je venku bordel jen tehdy, když teda není venku teplota -x st. Aktivní pěna NIKDY auto neumyje dokonale, je to jen pro předmytí auta. I když pokud máš profi wapku s velkým průtokem vody, tak auto dost umyje. Když máš ale auto zamyté, tak na to budeš muset sáhnout rukavicí.
Používám MTM PF22 napěňovač a do něho ValetPro Advanced Neutral Snow Foam.

2) Vosk na autě mám taky Fusso 99 12 month. Přes zimu myju jen ValetPro Advanced Neutral Snow Foam nebo ValetPro Concentrated Car Shampoo. Ten šampon mi už dochází, takže jsem koupil od známeho novinku pH neutrální "NERTA CAR SHAMPOO 20%". Je to a mám ho za luxusní prachy. Pokud chceš tak můžu poslat na test třeba odlité určité množství. (napiš PM)

Pro posílení voskové vrstvy používám do druhého MTM PF22 napěňovače "Sušicí vosk Nerta Bio-Polish" Mám auto, které se mi nevejde do garáže, takže za chladných teplot se mi to opravdu nechce důkladně posiovat vrstvou BSD nebo přípravkem od Fusso, teď si nevybavím.. proste ten ve spreji.
#64726
zdravim!
Cez vikend mi dosla pena snowfoam od gyeonu,tak som do rucneho spenovaca zriedil sampon bathe essence.Do 1,5l glorie som tukol s tym davkovacom na sampone asi 5-6 krat.Penu to robilo celkom dobru,ale urcite slabsiu ako snowfoam.Ostal som vsak prekvapeny,ako to zmilo spinu,plus hmyz to povolilo taktiez!Porovnatelne,pripadne este lepsie ako snowfoam!Budem testovat dalej,a ak sa mi to osvedci,tak opat nieco usetrene :D totiz vychadza to lacnejsie ako snow foam
Ak ma niekto tento sampon doma,odporucam vyskucat a pochvalit sa so skusenostami
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]