Aktívne peny (alkalicke, degreaserové atd...) - diskusia

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

jestli to je testovat ochrany a produkty (napr. impregnace pneu) na kamionech kamosu kamionaku, tak to uz me napadlo davno :mrgreen:
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Jozko. Ale jo. Je to ocenitelny napad. Klidne ti zaslu cislo uctu :D 5let jsem kroutil kolacem v MKD. Pece o kamion je na palici pro ridice. Interier jeste jakz takz jde. Ale co si budem povidat. Pres noc tam dve krabky padnou. Cigaro z lehatka. Vaříš tam a jediny digestoř je stresni okno. Ten lak dostava taky zabrat. Od byvaleho sefa jsem dostal nabidku o tepovani interieru vernym ridicum z firmy a dodavkarum. Cca 30 náklaďáku a 5dodavek. Jenze kamion porad jezdi a odstavit ho muze jedine ted o vanocich. A v lete mam minimum času. Ale pece o lak je jina nez u osobaku. Clovek si u toho skoro i odpočine. Je to auto na praci,takze se tam nejedna ani o detsiling,jako o obnovu lesku :D horsi u ty prace to je s prostorem na leštění :D
Přílohy
20160715_165016-1000x720.jpg
20161126_131142-1000x720.jpg
20160716_161341-1000x720.jpg
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Detailing ze střechy :lol1:
karboxyl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2016, 21:17

Chystám sa kupovať aktívnu penu na veľké umytie a taktiež aj na údržbu na veľké umytie som vybral bilt hamber autofoam a na udržbu VP neutral snow foam. Je potrebné kupovať obidve nieje to zbytočné nepostačí vklude len ten bild hamber ? Podl atoho čo som tu čítal nemal by byt ejako agresívny pri vosku.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Při testování pěn u joshikiho obstál Bilt Hamber velmi dobře, umyl výborně a vosku viditelně neublížil.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

od dob testu používám právě jen BH- už nekupuju combo2 ani advanced od VP
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
karboxyl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2016, 21:17

Dnes som chcel vypočítat PIR na BH wapku používam Karcher K5 a foam lance je MJJC z aliexpresu. Po naplnení foam lance vodou som ju začal striekat do vedra keď bol foam lance na 50% orazdny som vystriekal 20l vody takže predpokladam že celý byom vystriekal tak za 40l vody, foam lance bol pri tom nastavený na polovicu. Viete mi pvoedať kde može byť problém na koľko pri iných videách kde mali aj slabšiu wapku vystriekali tak 6-7l vody..
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Nemeli ho nastevenej na pulku
CHEeSE951
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: 23 úno 2018, 18:19
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ja mám MJJC tiež. Mám ho nastavený úplne na minimum a strieka celkom v pohode v rámci mojej K2.
capo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 25 lis 2013, 09:21

mám dva dotazy.
1) teď přes zimu kdy je venku kosa a člověk nemá čas ani teplotu na to mejt auto ručně/kontaktně, má smysl zvažovat aktivní pěnu, že by většinu bordelu umyla ta? jakože na domácí wapce? nebo ta aktivní pěna to nezvládne umýt a i po ostříkání vodou a uschnutí zůstane auto trochu špinavý?
2) mám na autě vosk Soft 99 Fusso a o ten samozřejmě nechci přijít. existuje nějaká fungující (rozuměj čistící) pěna, která by zároveň nesundavala ten vosk? předpokládám že neutrální by to dělat neměly, takže třeba ValetPro pH Neutral Snow Foam bude dobrá? nebo doporučíte něco lepšího? Jinak na venkovních bezkontaktních myčkách asi moc netruální mít nebudou, takže tam je lepší nejezdit pokud nechci ten vosk smýt?
Odpovědět