Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
To by taky šlo.
V jakém poměru ji prosím ředíš do napěňovače? 1:10?
Teď jsem se ještě díval na popis ValetPro pH Neutral Snow Foam, z kterého mi vyplývá že by se měla ředit cca 1:3 (v popisu je uvedeno 300ml přípravek:700ml voda).
Jestli se Valetpro Advanced Neutral Snow Foam ředí větším množstvím vody, tak i přes vyšší vstupní cenu by asi vyšla levněji :rolleyes:
Ryco>O problému ředění jsou zde cca 4 poslední stránky...
Taky jsem to řešil, výpočty, poměry atd. ale s tou teorii nikam nedojdeš.
Když výrobce na etiketě VP Advance uvádí poměr 250mm pěny + 750ml vody, tak asi ví proč. Klidně bych dnes již vyšel z tohoto...
Ano vím, mám to celé přečtené, viděl jsem tabulky výpočtů, atd.
Řekněme, že se budu řídit údaji výrobce:
ValetPro pH Neutral Snow Foam 300:700, tj. cca 1:3
Valetpro Advanced Neutral Snow Foam 1:400, četl jsem tady i příspěvky kde si to někdo zhruba přepočetl s ohledem na průtok wapky.

EDIT: ještě sem si to zpětně pročetl, uvědomil jsem si že jsem nějaký obrázek s Advanced zahlédl. Tam Neozin píše "Jo tak až doděláš tu pH neutral, tak zkus koupit advanced. Podle mě za to stojí. Ano, nalil jsem cca 250ml do 1L láhve a zbytek dolil vodou. "... Takže 1:4. Pudu tedy do té Valetpro Advanced Neutral Snow Foam
Díky
Ryco: Ne ne, myslím že jsem ředil správně a to 1:3. Byla to 1L láhev. Nalil jsem tam 250ml advanced pěny a zbytek (750ml) dolil vodou. Takže ve výsledku je to 250ml pěna a 750ml vody = 1L hotového přípravku.

Já bych to ředění až tak neřešil, vyzkoušej si to jak doporučuje výrobce. Tj. 1:3. Jestli se ti zdá že je pěna zbytečně koncentrovaná a tobě stačí menší mycí síla, tak to naředíš 1:4, nebo 1:5, 1:6 apod. Prostě budeš zkoušet dokud ti bude vyhovovat poměr : mycí síla/cena/spotřeba.
Tak jsem zkoušel ještě jeden pokus s foam lance (přestože nemám žádnou "pěnu"), dával jsem mr.pink s prewashem (1:1 cca 50ml od každého) a to v poměru cca 1:5 s teplou vodou. Výsledek na videu :thumbup: ,....nevěděl jsem úplně kam to dát, není tu téma přímo pro foam lance.
Tak on Pink asi nikdy neudělá takovou pěnu,jako přímo pěna,když ho nebudeš ředit 1:1. :)
Zkoušel jsem Pink 1:4 a pak pěnu 1:4 a Pink stékal rychleji....a taky hodně záleží na výkonu wapky.Já mám jen K3,tak třeba i proto mi Pink tolik nepění......
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]