Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od Hinty
Zdar borci,

predem pardon za psani, ENG klavesnice v praci..

Jak vysousite auta po tepovani*otaznik* dosud jsem auta cistil amatersky, nicmene chci se do toho dat naplno, a jako dalsi krok mam objednany karcher tepovac. napadlo me, dalo bz se to zvladnout treba s https://www.alza.cz/de-longhi-des-16-e- ... d=18852399 *otaznik* libi se mi, ze dle recenzi trosku ohriva vzduch, tak jsem si rikal dat vytepovany auto zavreny okna dvere treba do garaze a nechat tam pres noc tohle + nejaky normal stolni ventilator diky za nazory

:imgay: << luxusni smajlik 8-)
Od pastovic
Však v tom odkazu kluci píšou jak to dělají, a myslím si že to je i k aktuální teplotě. Nebo je tu i téma tepování, tak svoje dotazy směřuj tam.
Od umts14
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s tímto:
http://www.nanowax.cz/cs/ostatni/102-je ... -guys.html
na vysoušení auta po tepování?
Nebo jaké ventilátory používáte vy při sušení interiéru po tepování při teplotě cca 8-10stupňu? Bohužel vytápěné prostory nemám. Mám pár zakázek na tepování ale bojím se aby v tomto počasí to pořádně vyschlo, tak jsem se rozhodl že bych nějaký pohlcovač vlhkosti koupil. Nebo je lepší radši počkat až se oteplí?
Děkuji
Od joshiki
Zrovna dneska budu tepovat a v garáži mám 9°c :D
Ten fukar je spíš na karoserii než intr.
Na intr je potřeba mít čím vzduch ohřát,čím ho odvlhčit a čím ho v autě dát do pohybu.
Na ohřátí nějaký menší přímotop dostačuje a zároveň splníš podmínku cirkulace vzduchu, jelikož to má v sobě i ventilátor...sice malý, ale aspoň něco. Třeba 7,5kw suší trošku rychlej :D
Na odvlhčení je potřeba elektrický odvlhčovač...šlo by sušit i bez odvlhčovače tj auto jedou za čas vyvětrat nebo nechat jedno okno trošku otevřené, tušímže WildT tak sušil?
Od wildT
Jojo v lete (v teple) v pohode staci dat neco co bude pohanet vzduch, treba 12 cm vetrak z PC. Do par hodin sucho.

V zime davam stejne jak ty primotop a odvlhcovac, pripadne jeste samotny vetrak pokud ho mam zrovna po ruce. Trva to trochu dyl a na elektriku je to drazsi, ale taky to funguje, dokonce i okolo 2 st. :thumbup:
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!