Toyota ProTec

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
kemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 06 led 2016, 19:32
Bydliště: Zlín

Hezký večer. Potřeboval bych poradit od zkušených a profíků. Koupil jsem Toyotu Auris a prodejce mi nabídl, aby jsem si nechal na auto nanést Toyota ProTec. Jak mám udržovat lak v čistotě a lesku. Čím ho umývat atd. Dle prodejce, nesmí na ten ProTec vosk. Předem dík za rady.
Přílohy
rps20151220_180343_756.jpg
Toyota Auris Touring Sports 1.6 Multidrive S
Renault Coupe
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Spravne by ti na vsechny tvoje otazky mel odpovedet ten clovek, co ti tuhle ochranu nabidl. Nevidim duvod proc by na to nemohl prijit vosk.

Protekce od Toyoty uz se tu na foru resila ta vydrz a cena moc neodpovida. A ochrana byla viditelna.

Nez bych si nechal neco takoveho aplikovat na auto, urcite bych chtel znat postup co vsechno se s autem bude delat. Nemam valne mineni o kvalite myti a aplikaci jakychkoliv ochran. Presvedcil jsem se o tom sam pri spolupraci s jednim autorizovanym servisem. Nemluve o tom jak treba lesti atd.

Byt tebou tak navstivim nekoho ze zdejsich v tvem okoli a promluvim si s nim o moznostech ochrany.
Obrázek
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

lukascruz: Souhlas. Viděl jsem auto po aplikaci Pikatecu servisem a byla to skutečně tragedie.
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Tenhle clovek co ti to nabizi to umi akorat prodat, to je tak akorat vsechno. Dalsi problematiku uz nezna. Kdyz mu reknes co vsechno by se melo s autem udelat pred aplikaci, tak na tebe zacne koukat jako z jara. Vubec netusej, ze ma probehnout nejaka dekontaminace i na uplne novym aute, spatne sundany lepidlo po ochrannych foliich, v horsim pripade necim sesmrdlany dolu, tak mas hned na novym laku skrabance. Nebo ti tou ochranou prejedou zbytky toho lepidla a paknse budes divit proc ti to nicim nejde dolu, prelesteny auto lestickou za 30min s kotoucem u ktereho nebylo poznat co to jo vubec zac, jak byl zanesenej pastou, pry to nicemu nevadi a zbytek se odroli a tak bych mohl psat dal a dal.

Za me rozhodne od takovych lidi pryc pokud mas svoje auto rad a pri navsteve v servisu na servisni prohlidku doporucuju zakazat umyti.
Obrázek
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přeju pěkný večer a vítám v kruhu správných nadšenců aut.
Souhlas s kluky, doporučuju napsat bydliště a zkontaktovat někoho poblíž, aby to zkontroloval a poradil co a jak dále :)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
kemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 06 led 2016, 19:32
Bydliště: Zlín

Dík za přijetí :-) Tak to mám problém!! Já si ten ProTec nechal aplikovat ještě před předáním auta. Vidina že interiér nebude tak náchylný na znečištění a že hmyz půjde snáz z laku mně zlákala :-) No co už. Škoda že jsem se o tomhle fóru a detailingu dozvěděl pozdě. Ale dík za rady!! Mám ještě jedno auto, tak na něm se pokusím vyřadit :-) Jinak jsem ze Zlína!!
Toyota Auris Touring Sports 1.6 Multidrive S
Renault Coupe
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Není zač.
Kolik to stálo jestli to prozradíš?
V okolí Zlína působí Rety z Kunovic, pokud by mu to časově nevycházelo, tak jezdím po celé čr.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Naposled jsem viděl že je to dělalo mléčný film, proto to dávali jen na bílé auto. Možná od té doby pokročili a umí něco víc. Lehce jsem hledal a nic pořádně nenašel. Ve Zlíně máš Nanowax - prodej i školení produktů od Chemical Guys. Na základní péči jsou výborní.
Uživatelský avatar
kemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 06 led 2016, 19:32
Bydliště: Zlín

Cena byla za interiér a exteriér 7500Kč. Mám černé auto a žádný bílý povlak jsem nezaregistroval. Jen na černé kůži jde vidět že má nádech šedé, ale na to mně upozorňovali. V Trieste jsem byl. Chtěl jsem impregnaci na koberečky. Dali mi něco od Chemiku a ukázali mi i video jak to funguje, ale ono to nefunguje :-D Nedokázali mi vysvětlit proč to nefunguje :-D Asi jim jde jen o prodej
Toyota Auris Touring Sports 1.6 Multidrive S
Renault Coupe
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Rety píše:Naposled jsem viděl že je to dělalo mléčný film, proto to dávali jen na bílé auto. Možná od té doby pokročili a umí něco víc.
To nebyla Toyota, ale Nissan a promo Ultra Ever Dry nastriku, ktery ani neni uplne mysleny pro auta. :)

https://www.toyota.cz/service-and-acces ... otect.json
Odpovědět