Uterak + rukavica na umyvanie

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
robo222
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 20 čer 2016, 21:09

Ahojte, som v detailingu zaciatocnik, a chcel by som si kupit uterak a spongiu na umyvanie. Po precitani par for a clankov sa mi zda ako vhodna volba rukaivce Microfiber Madness Incredimitt a uterak MM Dry Me Crazy. Viete mi povedat, ci je tato volba vhodna? Mozno existuje nieco lepsie a rovnaku cenu. Mam sedan, takze velkost 65x42 by mala podla toho co som sa docital vhodna. Takisto by som sa chcel spytat, ci mi staci jedna rukavica, alebo je potrebne kupit dve podobne ako pri umyvani spongiou, kde jedna sa pouzivala na spodnu cast auta a druha na vrchnu cast. Dakujem za reakcie.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nic kvalitnějšího asi nekoupíš, oboje Ti vydrží velmi dlouho. Na auto Ti stačí jedna rukavice, ještě bych doporučil nějaký kartáč na kola a pneu.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Souhlas.....rukavici jsem si pořídil nedávno a je super.Nasaje do sebe tolik vody,že jsem si musel pořídit i větší kýbl. :D
Ručníky mám od Gyeonu a spokojenost....jen před prvním použití je lepší je namočit a nechat uschnout....aspoň co se stalo mě.....první sušení s ním bylo takové divné,druhé pohodička a auto suché během 2 minut. ;)
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
robo222
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 20 čer 2016, 21:09

Dakujem vam velmi pekne za odpovede. Viete mi este popisat ako najlepsie umyvat auto s tou rukavicou? Dakujem.
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Nasadím na ruku, ponořím do vody se šamponem, neždímu a pěkně od vrchu dolů. Střecha atd... Po každém panelu vyždímu v kyblíku s čistou vodou a ponořím do kbelíku se šamponem a zas dál... Nehledej v tom žádnou vědu. Zametat tě taky snad nikdo neučil, ale prostě si to viděl ne?
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Já třeba viděl lidi umývat auto rejžákem na tyči, takže na to, co dotyčný viděl bych se moc nespoléhal :lol1:
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Tak jasně, ale ty lidi si nenašli slovo "detailing" a nevyjelo jim tohle nebo jiné fórum s touto tématikou?
Uživatelský avatar
Xander_Cage
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 24 zář 2013, 00:05
Bydliště: Ostrava

Robo222 snad ti pomůže moje video:

https://www.youtube.com/watch?v=o9qtlDPMlck
robo222
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 20 čer 2016, 21:09

Dakujem vsetkym za rady, velmi ste mi pomohli :)
Odpovědět