Bilt Hamber Auto-Foam

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
roca
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: 01 srp 2012, 10:56
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

... v jakém poměru to kluci ředíte do ručního pěnovače?
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

máte někdo odzkoušeno jak tahle pěna rozpouští hmyz?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Dobre. Zrovna o vikendu jsem delal auto ktery realne nikdo par let neumyval a slo to dolu normalne. :¨)
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

Výborně. To bych rád. Když už člověk dává pěnu na celý auto tak aby nemusel davát extra něco na předek auta sklo atd...
díky.
Uživatelský avatar
Feryy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 11 črc 2017, 23:50

Rád bych se zeptal na poměr řešení. Já jsem dával 100ml pěny a 700ml vody. Na celé auto jsem potřeboval cca 500ml. Nastavení Aliexpress Foam Lance na - . Pěna byla hustá, stékala pomalu. Jen nevím jestli by neměla být podle videi ještě hustší a víc krémová. Tak se chci zeptat jestli jsem tam toho nedal málo?
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ostatní ji ředí asi trochu jinak, ale já většinu pěn do lance 300ml a zbytek doliju do litrovky vodou. Z nádobky mi na auto ubyde jak kdy, čím větší množství pěny se natříká, tím je jí víc= věší hmotnost a rychleji bude ztékat dolů. Dřív jsem pěnoval pořádně 500ml..ale pro delší udržení pěny je ideál tak půlka
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Ja davam 200:800, pena bilt hamber neni na delani slehacky a je to psano i v navodu...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Presne tak, minimalne u Auto-Foam je vzhled peny i delka jejiho udrzeni jenom jedno, dulezite je dosahnout 1:200 PIR (presne si nejsem jisty ale hodnota je kdyztak v navodu) pripravku na laku, viz zde. Ja to ale jinak taky davam od oka, ale taky strasne malo a jedna litrovka mi vystaci cca na 2 auta a jeste tam zustane tak na motorku. :D
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Jenze ty ses strasna drzgresle na ty pripravky :-D:-D:-D nechapu ty tvoje spotreby...ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět