Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od Neozin
Je to fakt dobrá pěna. Možná ji pak budu normálně, v nižším poměru, stříkat i na ošetřené auta.
To mi teď vlastně připomnělo, kdo je ten dvorní detailingclub pH měřič? :D
Od Rety
Jo, taky by mě zajímalo jak je na tom a nějaká na předmytí by se hodilo. Za chvilku bude tolik mušek že by se hodilo něco co to spláchne. Plánuji ji koupit, ale až začne sezona. Pokud potřebuješ pH, tak si změř sám nebo pošli vzorek :)
Od Eddiee29
Neozin píše:Je to fakt dobrá pěna. Možná ji pak budu normálně, v nižším poměru, stříkat i na ošetřené auta.
To mi teď vlastně připomnělo, kdo je ten dvorní detailingclub pH měřič? :D
Ono se nekde pise ze neni wax safe? Ja jen ze ji pouzivam uz skoro rok na autech a niceho jsem si nevsimnul i na srazu bylo videt ze jako jediná tomu vosku noc nedelala a to byla naredena cca 1:10
Od Neozin
Eddiee29: Ty si tu pěnu zkoušel na laku ošetřené Fusso coat ne? Ten vosk právě toho hodně vydrží.
Mě jde o to, jak moc agresivní ta pěna je. Před a po naředění.
Od dawwe
rád bych objednal, nemá někdo na Praze západ za úplatu trochu vzorku na vyzkoušení? teď mám zašpiněné auto tak, že bych výsledek mohl pěkně zhodnotit

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]