Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od optoteam
Výborně. To bych rád. Když už člověk dává pěnu na celý auto tak aby nemusel davát extra něco na předek auta sklo atd...
díky.
Od Feryy
Rád bych se zeptal na poměr řešení. Já jsem dával 100ml pěny a 700ml vody. Na celé auto jsem potřeboval cca 500ml. Nastavení Aliexpress Foam Lance na - . Pěna byla hustá, stékala pomalu. Jen nevím jestli by neměla být podle videi ještě hustší a víc krémová. Tak se chci zeptat jestli jsem tam toho nedal málo?
Od joshiki
ostatní ji ředí asi trochu jinak, ale já většinu pěn do lance 300ml a zbytek doliju do litrovky vodou. Z nádobky mi na auto ubyde jak kdy, čím větší množství pěny se natříká, tím je jí víc= věší hmotnost a rychleji bude ztékat dolů. Dřív jsem pěnoval pořádně 500ml..ale pro delší udržení pěny je ideál tak půlka
Od wildT
Presne tak, minimalne u Auto-Foam je vzhled peny i delka jejiho udrzeni jenom jedno, dulezite je dosahnout 1:200 PIR (presne si nejsem jisty ale hodnota je kdyztak v navodu) pripravku na laku, viz zde. Ja to ale jinak taky davam od oka, ale taky strasne malo a jedna litrovka mi vystaci cca na 2 auta a jeste tam zustane tak na motorku. :D
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]