Bilt Hamber Auto-Wash

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Aby nedošlo k mýlce :) Měl jsem vodu v kbelíku a šampon jsem tam nalil z odměrky. Díky tekutosti to šlo rozmíchat parádně i rukou. BTBM je takové "gelovité" konzistence, že ve studené vodě dělá "cucky" a je složitější ho samotnou rukou rozmíchat, to tady nebylo.

Cena není úplně lidová, ale těch 5 ml na 10l opravdu bylo až až a pěnu to dělalo parádní.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

V prepoctu na myti patri fakt k levnejsim. :smile: Taky jsem s nim parkrat myl a pohoda. :smile:
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Právě že cena se mi zdá až moc lidová. 5-6kč na jedno mytí.
DJ BTBM se mi zdá na rozmýchání OK. To takový CG citrus wash gloss. To je teprve gel nerozpustný.
Uživatelský avatar
majxi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13 dub 2016, 19:38

Ani na ofiko stránkách bilt hamber není uvedeno, že je pH neutrální, spíš se tam píše, o silnějším mycím účinku. UK fóra to také řeší a na povlacích nezaznamenali žádný ochabnutí ani u Bilt double speed. Moje otázka zni, co přírodní vosky typu DoDo Blue Velvet Hybrid? Není pro něj lepší BTBM? Doteď mám balení dodo supernatural,ale přemýšlím nad dalším šamponem bez leštidel a vosků šetrný a zároveň dostatečně silný. Kdo je tu ten dvorní měřič pH :D ?

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk


Uživatelský avatar
Mňorek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 07 kvě 2018, 13:38
Bydliště: Bruntál

pH si změříš sám, zajdi do lékárny, kup si papírky na měření pH, stojí to pár korun a hurá do toho. Já kupoval za cca 100Kč/100ks.
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Ahoj, můžu použít ten sampon jako na myti pred voskem? Aniž bych pouzil chemickou dekontaminaci, clay a polis? Cely proces jsem delal na podzim a od te doby auto najelo cca jen 3000 km,ale neni garazovane. Diky Martin
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Spíš asi upřesni, co si od toho slibuješ?
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

No ja prave nevim zda by to mohlo tak stacit. Kdyz se podivam na lak tak mi prijde ulne hladký. Mozna jen umyt a sup tam vosk. Vim, ze to neni uplne spravny postup.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

kdyz mas lak mokry vezmi sacek dej do nej ruku a prejed po laku ...
BSD maniac
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Přesně tak. Jakákoliv tenká fólie nebo ten mikrotenový sáček (na pečivo), strč do něj ruku a přejeď po čistém laku na více místech. Měl by být krásně hladký. Funguje to dobře i na suchém povrchu, nemusí být mokrý.

A rozhodně nepoužívat clay, když není potřeba :)
Odpovědět