Bilt Hamber Auto-Wash

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Diskuze k produktu. Popis výrobce:

Obrázek

Auto-wash je nový, vysoce účinný a k životnímu prostředí šetrný autošampon navržený pro snadné a důkladné vyčištění laku před voskováním.

Auto-wash je rovněž antikorozní pro obnaženou ocel, což ho činí vhodným i pro majitele starších vozů, poškozených například od kamínků, které tak obnažují holé železo. Tato vlastnost je ale výhodná i pro majitele moderních vozů. Některé šampony totiž obsahují lehce korozní látky, které – pokud se dostanou do záhybů např. u těsnění – mohou urychlit korozi i u novějších vozidel. S naším šamponem nic takového nehrozí.

Bilt Hamber auto-wash je vysoce koncentrovaný, což znamená, že na jedno mytí budete potřebovat mnohem méně šamponu než u konkurenčních výrobků. Navíc nejenže ušetříte, ale i oplach je snadnější a na laku zůstane méně reziduí ze šamponu, díky čemuž bude následující leštění nebo voskování jednodušší.

Po mytí s auto-wash je sušení jednoduché a dosáhnete perfektně čistého vozu připraveného na další detailingové práce. Na jedno mytí vám bude stačit pouhá jedna čajová lžička šamponu, jinými slovy, jedno mytí vyjde na pět korun!

Auto-wash obsahuje účinné a vysoce pěnivé aktivní látky, které uvolní nečistoty z laku a ty potom mohou být snadno smyté rukavicí, což snižuje riziku poškození laku vašeho vozu.

Auto-wash je jeden z nejlepších dostupných šamponů na trhu. Zvítězil například v testu „Nejlepší auto šampon roku 2015“ http://www.autoexpress.co.uk/accessorie ... group-test.

Parametry

Vysoce koncentrovaný autošampon
Ředění 1:2000
Až 60 mytí z 300 ml balení nebo 200 mytí z litrového balení
Cena za jedno mytí jen 3 až 5 Kč
Vítěz testu „Nejlepší auto šampon roku 2015“ (autoexpress.co.uk)
Neobsahuje barviva, vosky, parfemaci ani zahušťovadla
Chrání ocel proti korozi
Usnadňuje sušení


http://www.detailingshop.cz/autosampony ... utosampon/
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Dovolím si sem hodit "recenzi" z DW, přeložil jsem to, aby to bylo použitelé pro všechny :smile: (odkaz jsem dal do diskuse a pokecu 2016, pro jistotu i tady, je to cca v půlce stránky).
Takže k té recenzi:
První věc, které jsem si všiml byla vůně - šampou žádnou skutečnou vůni nemá. Při testování jsem zjistil, že vytváří hodně bublinek (kyblík jsem musel přestat plnit ještě před značkou (pozn. má 25l), pěna vydržela poměrně dlouho a její "přenos" na lak šel taky dobře. Na autě byla hodně kluzká.
Cena:
Cena za tento šampon je kolem £9.00 - £10.00 za 300 ml, což mi nejdříve přišlo jako velká cena za poměrně malé množství šamponu ve srovnání s jinými produkty...jak jsem se ovšem pletl.

Použití:

Instrukce uváděly přidat 5 ml (jednu čajovou lžičku) do kbelíku, abych měl jistotu, protože používám 25l kbelík, rozhodl jsem se použít 8 ml, což vytvořilo obrovské množství mydlinek, takže by určitě stačilo i 5 ml a možná i ještě míň.
Hodnocení:
Kluzkost ********* 9/10
Pěnivost ********** 10/10
Čistící schopnost ********** 10/10
Náklady na jedno mytí ********** 10/10
Náklady na pořízení ********** 10/10
Celkové hodnocení 49/50
Verdikt:
Úžasně výborný šampon, který plní všechny požadavky ve smyslu nákladů, použití, pěnivost, ekonomiky použití, je těžké najít nějakou konkrétní výtku.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Super, ten musím vyzkoušet. :smile:
WinterCZ
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 11 lis 2016, 14:19

Je PH neutrální?
Nawigator
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 19 lis 2016, 17:14

Nemá někdo zkušenost jak se chová k nanesenemu vosku?

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zatím jsme ještě bohužel nezkoušeli :(
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Teď ho bude zkoušet zákazník na 2 autech s různou ochranou, tak budem referovat
Obrázek
Nawigator
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 19 lis 2016, 17:14

Tak pak dej vědět jak to dopadlo, zatím mi přišel BTBM, ten mi snad nějakou dobu vydrží.

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Zakoupeno někdy v lednu, dorazilo (po domluvě, za což moc děkuju) koncem února a teprve minulý týden vyzkoušeno - na některé věci si člověk musí počkat :)

Šampon je opravdu bez zápachu, ředil jsem 5 ml na 10l a stačilo to až až. V návodu je obligátně napsáno, že se má používat teplá voda, ale tu jsem k dispozici neměl, takže dešťová ze sudu, cca 12 °C. Bylo nutné jej rozmíchat rukou, šlo to parádně, lépe než třeba Born to be mild.

Mycí vlastnosti i kluznost je výborná (s ohledem na ředění). pH jsem sice něměřil, ale nějakou velkou agresivitu bych nečekal, protože jsem na autě měl ještě vosk z bezkontaktní myčky a ten tam zůstal ani jej to nijak neoslabilo.

Co ovšem důrazně doporučuji (ale to platí pro většinu šamponů) je pořádný oplach po umytí. Za mě dobrá investice a počítám s tím, že to balení mi vydrží na hodně dlouho (navíc je to další šampon do sbírky, takže než je všechny vypatlám budu dědeček :D).
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Co jsem měl ten šampon v ruce, tak se mi zdál hodně tekutý. To jsem nečekal že bude nějaký problém s rozmýcháním.
Tento šampon jsem měl v ruce z dob, kdy nebyl veřejně nabízen na DS. Jak na mě Soray vypálil cenu okolo 300,-Kč za 300ml šamponu, v ten okamžik jsem šampon okamžitě odložil. To jsem ale nevěděl že se ředí tak brutálně a že je dobrý.
Budu si ho muset taky pořídit. Už jenom kvůli té super recenzi na DW. :D
Odpovědět