Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Ahoj, všem.
Po X dotazech na sušení gumovou resp silikonovou stěrkou, jsem se už naštval a rozhodl se trošku objasnit a zvýšit podvědomí o stěrkách mezi méně zkušenými, kteří oboru ještě úplně nestihli propadnout a třeba stěrku používají díky nevědomosti nebo ji používají lidé v jejich okolí a doteď neměli rozumný argument, aby od používání stěrky na laku lidi odradili.
Prosím video berte s vědomím, že se videi neživím a nejsem na videa ani proslovy žádný machr...jsem jen normální člověk :)
V případě dotazů,připomínek nebo nadávek budu rád za všechno :thumbup:

https://www.youtube.com/watch?v=8sDgmo_76Nc
Asi bych jen doplnil, že to vrzání je způsobeno v podstatě mikroskopickým poskakováním břitu po povrchu, takže nejen, že třeba tu zmíněnou částici z destiček po povrchu táhneš, ale navíc ji ještě „zaklepáváš“ do povrchu ;) :thumbup:
Taky jsem se před lety nachytal na popis produktu a objednal. Setřel jsem to jen jednou, ten zvuk byl příšernej. Takže teď mám drahou stěrku na okna, která vrže. A tři ručníky. :D
Ale když to zabalím do mikrovlákna (nezkoušel jsem), tak by to mohlo fungovat. Nebo ne?
Joshiki zkus si sehnat jeste na pokusy sterku od autoglymu :-). Ta je o hodne lepsi nez ta od raceglaze :-). Je mekci ohebnejsi a celkove se s ni lip dela. Samozrejme do detailingu taky nepatri :-)
Jediny 0lus sterky vidim stale na nakladaky/autobusy. Pokud vezmu suseni rucnikem,tak to vysusim snad jeste rychleji,nez 30cm sterkou. Jinak podobnou sterku, sirka cca 50cm na nasade mame na dilne na vytirani vody z podlahy a tam je super :D
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!