Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
#58160
Jednim autem tam jezdim 3x tydne(mam smluvni prepravu) auto musi byt relativne čiste,respektive vypada lepe beru jen oplachem nejcasteji na auto striham svuj ecomaf,ktery ma v kufru misto hned vedle korrosolu. Nastrikam spodky auta a predek+sklo ecomafem a beru jen oplachem a na zaver za 10km demivodou tzn rychlo myti za 20-30kc na porsche davam i prasek,pokud potrebuje rychlo umýt a wet coat drzi 3.sezonu,jenze s tim se jezdi jen v duben-rijen. Pro me maji velky smysl take. Vsechny auta mame osetrene at uz finiskare,wet coat,mohs. Samozrejme na dukladne myti to nestaci,pokud s sebou na wapku neberes 2kbeliky,sampon,rukavici, rucnik. Coz nekde lze take.
Uživatelský avatar
Od Mazy
#60574
Ahoj všeci.

má někdo zkušenosti s práškovou vapkou? Nepoškrábe to lak? U nás tu taková wapka je a chtěl bych to vyzkoušet, ale když člověk kupuje mikrovlákna a všemožné lubrikace, aby ani smítko prachu neškráblo lak, tak si nejak nedokážu představit, že voda s abrazivem, ať už malým, laku nic neudělá.
Díky :)
Naposledy upravil(a) Mazy dne 08 bře 2018, 06:36, celkem upraveno 1 x.
#60697
Zdravím měl bych dotaz.
auto nyní myji v AutoSpa ( bezkontatní myčka) kde je jako pátý krok demineralizovaná voda s "polymerem" . Nemá někdo informaci zda tento polymer je vhodný i pro keramické povlaky, děkuji.

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu