Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od Caverna
Zdravím nadšence pořídil jsem tento produkt a byl jsem zvědavý,jak bude fungovat.Je to pre-wash před samotným mytím píše výrobce(All Purpose Cleaner).Čistí exterier i interier včetně zavoskovaných ALU(dle ředění).Hlavní důvod proč jsem ho pořídil byla právě šetrnost k voskům vysoká ekonomičnost ORANGE PRE WASH spolu s parádní vůní citrusů.

1:10 exterier
1:20 interier

Po nastříkání na přední nárazník a minutové pauze byla použita wapka a celkem slušně šly mušky dolů i když přípravky k tomu určený co jsem měl možnost zkusit byly o něco více účinnější,ale tyto přípravky sundají parádně i vosky proto musím říct,že Valet funguje slušně.Na druhou stranu mám pocit po 2. mytí,že přeci jen vosk oslabuje i když ne nijak markantně,ale je to patrné.
Přílohy
IMAG0199~1.jpg
Před
IMAG0204~2.jpg
Po
Od Tom
krásně voní ;)
Od Laconi
No na youtube to ukazujou při použití na kola, hmyz, bordel třeba ve střešních lištách, bordel od kol na dveřích, podbězích atd. až to skoro vypadá neuvěřitelně. Zajímá mě ve které fázi mytí je nejlepší to použít :?: :?:
Od martin
No já bych ho nasadil do počáteční fáze hned po kolech, asi jako aktivní pěnu pokud citrus lze takto použít.Aby to spláchlo největší hnus.
Od ka-spel
Každopádně nejdřív bych to ostříkal. Taky o tom uvažuji. Zatím používám na komplexní údržbu spojenou i s voskováním APC ValetPro na nejvíc znečištěná místa a pak mytí obyč marketovým šamponem Tectane (musím vypatlat), pak klasická procedura clay, lime prime, vosk. Toto bych spíš viděl na rychlou očistu již navoskovaného auta. Postříkat rozprašovačem a ostříkat. Zajímalo by mě, jesti by na udržovaném povrchu stačilo jen tím postříkat a umýt wap bez mytí rukavicí.
Od martin
No já bych to docela zkusil bez té houby pro častější mytí, mám na autě "keramiku" od Matěje Vepřka tak by to teoreticky mělo jít lépe dolů. Nevím někdy zkusím.

Ale bojím se sušení, přecijen tam může a zřejmě i zůstane nějakej bordel takže asi jedině bez sušení nebo nějakej fukar.
Naposledy upravil(a) martin dne 20 úno 2014, 00:40, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]