Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od Caverna
#2666
Zdravím nadšence pořídil jsem tento produkt a byl jsem zvědavý,jak bude fungovat.Je to pre-wash před samotným mytím píše výrobce(All Purpose Cleaner).Čistí exterier i interier včetně zavoskovaných ALU(dle ředění).Hlavní důvod proč jsem ho pořídil byla právě šetrnost k voskům vysoká ekonomičnost ORANGE PRE WASH spolu s parádní vůní citrusů.

1:10 exterier
1:20 interier

Po nastříkání na přední nárazník a minutové pauze byla použita wapka a celkem slušně šly mušky dolů i když přípravky k tomu určený co jsem měl možnost zkusit byly o něco více účinnější,ale tyto přípravky sundají parádně i vosky proto musím říct,že Valet funguje slušně.Na druhou stranu mám pocit po 2. mytí,že přeci jen vosk oslabuje i když ne nijak markantně,ale je to patrné.
Přílohy
IMAG0199~1.jpg
Před
IMAG0204~2.jpg
Po
Uživatelský avatar
Od Tom
#3590
krásně voní ;)
Uživatelský avatar
Od Laconi
#10837
No na youtube to ukazujou při použití na kola, hmyz, bordel třeba ve střešních lištách, bordel od kol na dveřích, podbězích atd. až to skoro vypadá neuvěřitelně. Zajímá mě ve které fázi mytí je nejlepší to použít :?: :?:
Od martin
#10838
No já bych ho nasadil do počáteční fáze hned po kolech, asi jako aktivní pěnu pokud citrus lze takto použít.Aby to spláchlo největší hnus.
Uživatelský avatar
Od ka-spel
#10839
Každopádně nejdřív bych to ostříkal. Taky o tom uvažuji. Zatím používám na komplexní údržbu spojenou i s voskováním APC ValetPro na nejvíc znečištěná místa a pak mytí obyč marketovým šamponem Tectane (musím vypatlat), pak klasická procedura clay, lime prime, vosk. Toto bych spíš viděl na rychlou očistu již navoskovaného auta. Postříkat rozprašovačem a ostříkat. Zajímalo by mě, jesti by na udržovaném povrchu stačilo jen tím postříkat a umýt wap bez mytí rukavicí.
Od martin
#10840
No já bych to docela zkusil bez té houby pro častější mytí, mám na autě "keramiku" od Matěje Vepřka tak by to teoreticky mělo jít lépe dolů. Nevím někdy zkusím.

Ale bojím se sušení, přecijen tam může a zřejmě i zůstane nějakej bordel takže asi jedině bez sušení nebo nějakej fukar.
Naposledy upravil(a) martin dne 20 úno 2014, 00:40, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]