ValetPRO Orange (Citrus) Pre Wash

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Jenicek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 45
Registrován: 03 dub 2014, 09:22
Bydliště: Praha

po folii sem sundaval lepidlo dolu T&G od valetu ale lepe se mi delalo s apc tez od valetu v redeni 1:5 a mikrovlaknem. ale asi to bude kus od kusu podle pouzity folie a lepidla pod ni....
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

Skúsim teda ten VP a uvidím. Ak to nepustí, kúpi, niečo iné.
Ďakujem za odpovede ;)
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

Objednal som ten ValetPRO Tar & Glue remover. Táto téma nie je primárne o ňom, ale keď už ste mi tu k nemu niečo poradili, tak by som sa ešte spýtal tu. Keď ho pôjdem použiť po umytí auta šampónom a usušení, tak treba potom auto znova umyť a utrieť, alebo to stačí mikrovláknom utrieť do sucha a následne môžem ísť dávať Lime Prime Lite a potom vosk?
Prípadne ten remover mám použiť ešte pred samotným šampónom? Len nechcel by som to asi moc dávať na neumyté auto, keďže to budem aj niečím zotierať, tak aby som si lak nedoškriabal.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

šampon - sušení - tar remover - pořádné mytí, nejlépe šamponem - atd atd..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

OK, ďakujem :)
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

Doplnil by som k tomu VP Tar&Glue remover. Dnes som ho použil na odstránenie lepidla po ochrannej fólii na streche a išlo to úplne super. Dokonca auto ani nebolo suché. Nastriekal som na miesto s lepidlom, jemne handričkou pretrel a lepidlo bolo preč. Absolútne bez námahy. Odporúčam a ďakujem za rady :)
Ak nájdem tému venovanú presne tomuto výrobku, tak to tam dopíšem.
Sammael_RS
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 15 dub 2016, 22:13
Bydliště: Přerovsko

Dneska jsem ho použil do pěnovače v poměru 1:8 a nepěnilo to jak bych rád. Nějaká rada ohledně koncentrace? Dík.
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Jediná rada, koupit pěnu. Prewash není přímo určen do zpěnovače. Nebo to zkusit říznout trochou šamponu.
Atrani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 11 srp 2016, 20:16

V jakém poměru ředit jako čistič na liťáky? A má cenu kvůli němu kupovat ruční pěnič nebo stačí rozprašovač?
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Zalezi na pozadovane sile cisteni. Jestli jsou kola zavoskovane, myte rekneme co 2 tydny. Tak bude stacit koncentrace 1:10.
Redit mene nez 1:4-1:5 podle me ztraci vyznam. Na takove kola bych uz vzal blue gel, nebo jine silnejsi cistice kol.
Odpovědět