ValetPRO Orange (Citrus) Pre Wash

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kamikadze
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 150
Registrován: 08 dub 2015, 12:38

Dík, ten nevypadá špatně. Já to jen bral z čistě ekonomického hlediska, ten valetpro vypadá cenově fakt dobře a 5L balení vydrží dlouho i když ho budu používat na vše.
Librus
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 83
Registrován: 14 kvě 2015, 22:26

Já mám meguiars APC
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

není s ním problém ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Kamikadze: DJ TWO je fajn. Rád ho používám. Avšak není zcela nejlevnější. Jestli chceš max. ušetřit, tak vzít třeba Bilt Hamber Surfex. Ten naředit 1:30-1:50 a podle mě můžeš s tím do interiéru.
Na motor, gumy, podběhy a jiné špinavější práce používám ředění 1:1-1:10 u Bilt Hamberu.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Surfex do interieru neni uplne nejvhodnejsi z toho duvodu, ze jakoby muze zanechavat takovou velmi jemnou mlhu na cernych plastech (aby nezanechaval, tak to chce jeste po nem utrit vlhkou hadrou, a to je zbytecne). Ale vetsinou si toho clovek vsimne jen kdyz udela 50/50 s paskou a pak ji sunda.

Ja Surfa beru do interieru jenom na extremni humus na predcisteni, nebo proste kdyz vim ze to pak jeste budu dodelavat parou nebo tak.
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

Ahojte. Plánujem kúpiť tento univerzálny čistič Valetpro Citrus prewash, len mám k nemu ešte jednu otázku, kým budem objednávať.
Na aute som mal na streche nejakú kryciu fóliu, ktorú dávali v predajni dolu, kým mi odovzdali vozidlo. Ako bola tá fólia prilepená, tak po nej ostali na okrajoch strechy asi nejaké zvyšky lepidla a na to sa teraz nachytal prach. V predajni to asi zle umyli, čo som si pri preberaní vozidla nevšimol, keďže to bolo čisté. V piatok som bol na wapke (nemám ešte nič kúpené, takže som na to nič nepoužil) a nezmylo sa to. Myslíte, žeby to tento valetpro zmyl? Alebo mám pre istotu objednať hneď aj nejaký odtraňovač lepidla?
Napríklad Dodo Juice Supernatural Tar & Glue Remover 100ml odstraňovač asfaltu a lepidel?
http://www.detailingshop.cz/cisteni-lak ... 63229.html
Prípadne odporučíte niečo lepšie?
Ďakujem za rady.
maxipes
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 12 kvě 2014, 21:42
Bydliště: Praha

S lepidlom to - aspon pri riedeni 1:10 - nepohne. Mam to teda vyskusane na reklamnej nalepke predajcu, ktoru som daval dole. Ochranne folie z vyroby budu mat asi slabsie lepidlo, ale tiez neocakavam uspech. Odstranovac asfaltu, najma ak mas slabsi odtien, nebude marny.
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

OK, zoberiem aj jeden odstraňovač asfaltu a lepidla.
Teraz som ešte našiel aj odstraňovač lepidla od valetpro, ktorý by bol cenovo výhodnejší.
http://www.detailingshop.cz/cisteni-lak ... pidel.html
Bude stačiť tento?
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

VP prý nefunguje vem něco jinýho.
BSD maniac
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

lepidla a žvejkačky prej sundavá, ale na asfalt moc nefunguje ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět