Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Stalo se někomu z vás, že by se Pre Wash "zakalil"? Docela jsem koukal, minulej týden jsem přilil novej ke zbytku z minula a dneska jsem na tu čuměl jak na modrýho draka. Je to jak mlíko. Jak broskvový mlíko. :unknw:
Od Kmoda
Ve vodě jsou nejspíš různé mikroorganismy které způsobí to zkažení vody. Proto přípravky,které vím že hned nespotřebuju a budu je mít déle ředím destilkou...
Já ho mám rok naředěnej v kanystru (už nevím jestli destilkou, ale asi ne) a občas v tom nějaká "nudle" plave :D. Jednou mi ten cucek ucpal i hadičku na kwazaru. Nic jinýho mi to nikdy neudělalo.
Jo, to co popisuje Bean, to už beru jako normální, ale tentokrát se mi stalo, že týden po smíchání staršího koncentrátu s novějším se ten mix "zneprůhlednil". Jediný co mě napadá, tak že jsem to dal do flašky od destilky (taková ta normální bílá flaška z Tesca). Jestli to teda náhodou nezreagovalo s tou flaškou :D Musím vyzkoušet, jak funguje.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!