Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Dík, ten nevypadá špatně. Já to jen bral z čistě ekonomického hlediska, ten valetpro vypadá cenově fakt dobře a 5L balení vydrží dlouho i když ho budu používat na vše.
Od Neozin
Kamikadze: DJ TWO je fajn. Rád ho používám. Avšak není zcela nejlevnější. Jestli chceš max. ušetřit, tak vzít třeba Bilt Hamber Surfex. Ten naředit 1:30-1:50 a podle mě můžeš s tím do interiéru.
Na motor, gumy, podběhy a jiné špinavější práce používám ředění 1:1-1:10 u Bilt Hamberu.
Od wildT
Surfex do interieru neni uplne nejvhodnejsi z toho duvodu, ze jakoby muze zanechavat takovou velmi jemnou mlhu na cernych plastech (aby nezanechaval, tak to chce jeste po nem utrit vlhkou hadrou, a to je zbytecne). Ale vetsinou si toho clovek vsimne jen kdyz udela 50/50 s paskou a pak ji sunda.

Ja Surfa beru do interieru jenom na extremni humus na predcisteni, nebo proste kdyz vim ze to pak jeste budu dodelavat parou nebo tak.
Od juro111
Ahojte. Plánujem kúpiť tento univerzálny čistič Valetpro Citrus prewash, len mám k nemu ešte jednu otázku, kým budem objednávať.
Na aute som mal na streche nejakú kryciu fóliu, ktorú dávali v predajni dolu, kým mi odovzdali vozidlo. Ako bola tá fólia prilepená, tak po nej ostali na okrajoch strechy asi nejaké zvyšky lepidla a na to sa teraz nachytal prach. V predajni to asi zle umyli, čo som si pri preberaní vozidla nevšimol, keďže to bolo čisté. V piatok som bol na wapke (nemám ešte nič kúpené, takže som na to nič nepoužil) a nezmylo sa to. Myslíte, žeby to tento valetpro zmyl? Alebo mám pre istotu objednať hneď aj nejaký odtraňovač lepidla?
Napríklad Dodo Juice Supernatural Tar & Glue Remover 100ml odstraňovač asfaltu a lepidel?
http://www.detailingshop.cz/cisteni-lak ... 63229.html
Prípadne odporučíte niečo lepšie?
Ďakujem za rady.
Od maxipes
S lepidlom to - aspon pri riedeni 1:10 - nepohne. Mam to teda vyskusane na reklamnej nalepke predajcu, ktoru som daval dole. Ochranne folie z vyroby budu mat asi slabsie lepidlo, ale tiez neocakavam uspech. Odstranovac asfaltu, najma ak mas slabsi odtien, nebude marny.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!