Šampon který opravdu myje

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Lukašu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 28 led 2016, 19:58
Bydliště: Kousek od Ostravy

Zdravím,můj dotaz na vás tady na fóru,máte vyzkoušen šampón který opravdu parádne myje?
Jde mi o to aby neměl v sobě žádný vosk,opticke rozjasnovače ata atd...proste sampon ktery umyje dobře hmyz,ptačí trus, a trosku i odmaštuje (pouzival bych ho pri priprave pred voskovanim (tzn aby uměl dobře smýt mastnotu po Taru a nasledne i po Ironu).
Napadlo mě na ty mezikroky pouzit Jar nebo treba naredeny (nevim ale v jakem pomeru) Supermafrasol.

Doteď jsem na tyhle kroky pouzival levný Nirgin autosampon 1lt+-60kč ale pripada mi ze neodmastuje jak bych potreboval..
A davat na to Chemik Cirtus ktery mam mi pripada plytvani..

Tak jestli ma nekdo zkusenost ,co idealne pouzit,tak budu rád.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bilt Hamber Auto Wash, například.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pakliže ti jde především o šampon při velké údržbě tj při dekontaminaci apod, tak lze použít jakýkoliv šampon a zvýšit jeho sílu nalitím nějakého APC či jiného silně alkalického přípravku(může být i aktivní pěna)
Na mouchy při velké údržbě stříkám těsně před zapěnováním silný roztok APC, s kterým umývám kola a mezidveří a většina musel se rozmočí, ale né vždy všechno a zbytek zůstane i po oplachu.
Jar bych moc nepoužíval kvůli vysušení laku, nicméně 2x ročně by se laku ani ostatním povrchům nic stát nemělo. Známý tak jarem umývá pravidelně už tak 5 let a auto stále žije :D
K mafrasolu: ano, jde použít- je to v podstatě silná aktivka/apc Jen bych dával u ředění víc pozor, jelikož může být dost silný.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Odpovědět