Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
Od Tom
#97
Jeden z nejkoncentrovanějších šamponů na trhu. Čistě na přírodní bázi. Ředění 1:1500. Vychází z BTBM, je zbaven barviv, příměsí a vůní.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Od Neozin
#57477
Říká se, "vychází z BTBM, je zbaven barviv, příměsí a vůní."
Takže podle mě je to BTBM. Jen koncentrovanější. S BTBM šamponem mám pouze pozitivní zkušenosti a je to zatím TOP šampon z toho co jsem kdy vyzkoušel, a to můžu říct, že jsem vyzkoušel dost šamponu. Jsem takový šamponový "uchyl". :D
Dokonce myslím vychází v přepočtu na jedno mytí levněji než všechny šampony od DJ.
#57478
BTBM právě používám, ale absolutně miluju supernatural řadu, tak pokukuju po tomhle. Líbí se mi ten dávkovač a někde jsem četl, že má v sobě tenhle šampon přísadu co pomáhá odvodu vody a mělo by to omezit vodní spot.

Takže mě zajímají tyhle vlastnosti :(
Uživatelský avatar
Od Neozin
#57479
Moc bych té schopnosti odvádět vodu a omezení vodního spotu nevěřil.
Šampon by musel mít v sobě nějakou přísadu, která vytvoří na laku nějakou ochranu. Něco jako Bathe+. Bohužel i Bathe+ který v sobě obsahuje tuto přísadu, nedokáže na neošetřeném autě vytvořit danou ochranu pouze při ředěním šamponu do kýble. Musí se totiž dávkovat přímo na rukavici aby vytvořila tu vrstvu, která by odváděla vodu z laku.
Uživatelský avatar
Od Denny
#57483
Můžu potvrdit slova Neozina, tohle je šampón u kterého nebudete litovat peněz. Vyzkoušel jsem cca 10 druhů šampónů různých značek a tohle je za mě nejoblíbenější kousek.
#57486
Tady je v aj co jsem našel o těch příměsích - "Limescale inhibitors help prevent the formation of chalky, crusty mineral deposits. Anti-static agents give your vehicle a slick finish that stays cleaner longer. The sheeting agents help the water find its way off the vehicle, leaving as few water droplets as possible."

Kdoví, jakpak se povedlo čelní okno.[…]