Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Od pepe
Měl bych dotaz rozhoduji se ke koupi čističe a to buď bilt hamber surfex nebo dodo juice wipe out, můžete mi doporučit jaký je lepší / co jsem se díval do testu tak asi dodo / a hlavně mě zajímá Vaše zkušenost a jeho vliv na nový lak. Dík
Od Eddiee29
A proc by jsi ho daval na lak? Hlavne pises do spatnyho vlakna. Vlakno se jmenuje bilt hamber korosol.. Odstranovac poletave rzi a ty pises o univerzalnich cisticich.
Ani jednim cisticem chybu neudelas ale primarne se nepouzivaji na lak...
Od optimas
Tak mi včera přišel korosol a jak tady píšete že voní. No ani bych neřekl. Nechal jsem ho ve skříni v kanclu a po chvíli hrozný smrad chemie. Zavřel jsem ho do toho sáčku co byl v balíku a ráno v kanclu bylo na blití. Tak jsem ho zabalil ještě do igelitky. No smrad byl menší, ale pořád to smrdí. Je tam náznak nějaké vůně, ale ta chemie tam jde cítit hrozně. Zajímalo by mě jak to smrdí u vás ve skladě v Detailingu.
A dál by mě zajímalo pokud to nastříkám na lak co to udělá se světly když jsou v plastu a jak se to chová k ostatním plastům
Od soray
My už jsme zvyklí :-D Plastových povrchů se vůbec nemusíš bát. Akorát doporučuji nenechávat zaschnout na jakémkoliv povrchu.
Od optimas
Tak to klobouk dolů jestli jste zvyklí to je fakt mazec. Ale jestli Dodo smrdí ještě více tak potěš koště. Podle toho smradu by člověk usuzoval, že to musí sundat i antikorozní ochranu. :D
Od Tom1no
Korossol pouzivam od leta. Ako na cistenie kolies, tak aj na chem.dekontaminaciu. A spokojnost. Ale s tym zapachom mate pravdu. Kurna po pouzitii to citim este pol dna
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]