Bilt Hamber Korrosol

Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
pepe
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 19 bře 2017, 12:48

Měl bych dotaz rozhoduji se ke koupi čističe a to buď bilt hamber surfex nebo dodo juice wipe out, můžete mi doporučit jaký je lepší / co jsem se díval do testu tak asi dodo / a hlavně mě zajímá Vaše zkušenost a jeho vliv na nový lak. Dík
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

A proc by jsi ho daval na lak? Hlavne pises do spatnyho vlakna. Vlakno se jmenuje bilt hamber korosol.. Odstranovac poletave rzi a ty pises o univerzalnich cisticich.
Ani jednim cisticem chybu neudelas ale primarne se nepouzivaji na lak...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tvl vidim ze me ceka po 3 mesicich mrda prace s presouvanim. :D Ale tohle ani nevim kam supnout.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Tak mi včera přišel korosol a jak tady píšete že voní. No ani bych neřekl. Nechal jsem ho ve skříni v kanclu a po chvíli hrozný smrad chemie. Zavřel jsem ho do toho sáčku co byl v balíku a ráno v kanclu bylo na blití. Tak jsem ho zabalil ještě do igelitky. No smrad byl menší, ale pořád to smrdí. Je tam náznak nějaké vůně, ale ta chemie tam jde cítit hrozně. Zajímalo by mě jak to smrdí u vás ve skladě v Detailingu.
A dál by mě zajímalo pokud to nastříkám na lak co to udělá se světly když jsou v plastu a jak se to chová k ostatním plastům
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

My už jsme zvyklí :-D Plastových povrchů se vůbec nemusíš bát. Akorát doporučuji nenechávat zaschnout na jakémkoliv povrchu.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak to ten korosol ještě docela voní to takovej Dodo Juice Ferrous Dueller Iron Remover to je něco.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Tak to klobouk dolů jestli jste zvyklí to je fakt mazec. Ale jestli Dodo smrdí ještě více tak potěš koště. Podle toho smradu by člověk usuzoval, že to musí sundat i antikorozní ochranu. :D
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

po spotřebování několika kanystrů takových voňavek, to člověku už nepříjde :D
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Taky mi to už nepříjde jako takový smrad. :D Člověk si za ty roky zvykne na tu "vůni".
Tom1no
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 20 led 2018, 11:08

Korossol pouzivam od leta. Ako na cistenie kolies, tak aj na chem.dekontaminaciu. A spokojnost. Ale s tym zapachom mate pravdu. Kurna po pouzitii to citim este pol dna
Odpovědět