Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Uživatelský avatar
Od markos
#60907
Korrosol je výborný ako na dekontamináciu tak na čistenie diskov.
Raz som ho porovnával so Sonaxom xtreme wheel cleaner plus a musím konštatovať že Korrosol ho prečúral ako keby Sonax bol nejaký čistič z tesca.
Nie že by bol Sonax zlý čistiť ale po nanesení a opláchnutí Korrosol nechal disk čistý, zatiaľ čo Sonax aj po rozotrení štetcom nechával špinavé miesta a musel som ho aplikovať viac krát.
Za mňa Korrosol top univerzálny produkt na lak aj disky
Od Mateo
#64491
Mohu poprosit o vysvětlení? Píše se u něj že je PH neutrální ale předpokládám že vosk sundá. Stejné to bude i s APC jako surfex HD ne? V podstatě na navoskované auto nejde použít už nic jiného, než PH šampon, pěna nebo detailer, nebo jsou nějaké varianty když potřebuji sundat třeba hmyz, asfalt, atd...
Díky
Uživatelský avatar
Od 3dclub
#64494
Tak Korrosol má pH 6, tyhle přípravky se ale obvykle používají před voskováním, jestli to níčí vosk jsem nekoumal, clayem ho pak stejně sundáš :)

Surfex má při ředění 1:10 pH nějakých 12, při tomhle ředění bych na vosk asi nešel, pokud chceš něco na odstranění hmyzu můžeš použít naříklad Valet Pro Citrus Pre Wash, ten je pH neutrál., má chyba - není, ale k voskům je šetrný.
Naposledy upravil(a) 3dclub dne 26 bře 2020, 08:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Od majxi
#64497
optimas píše:Tak mi včera přišel korosol a jak tady píšete že voní. No ani bych neřekl. Nechal jsem ho ve skříni v kanclu a po chvíli hrozný smrad chemie. Zavřel jsem ho do toho sáčku co byl v balíku a ráno v kanclu bylo na blití. Tak jsem ho zabalil ještě do igelitky. No smrad byl menší, ale pořád to smrdí. Je tam náznak nějaké vůně, ale ta chemie tam jde cítit hrozně. Zajímalo by mě jak to smrdí u vás ve skladě v Detailingu.
A dál by mě zajímalo pokud to nastříkám na lak co to udělá se světly když jsou v plastu a jak se to chová k ostatním plastům
Mě přišel ten velký kanistr také v sáčku a přišlo mi, jakoby smrděl ten sáček a produkt Podle zkušeností s ostatními spíš voní :D .

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]