Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Od Ramirez
Jo, to se mi taky stalo. S bílým autem. Blatníky, prahy, spodek dveří, pěkně zcákaný. Sundal jsem to WD-40. No, dneska radši používám ValetPro. :smile:
Od 4technik
wildT píše:
No nic, ja jsem presel na Tardis a zatim pohoda, jedu tedka druhy kanystr (nespotreboval jsem vsechno, hodne lidem jsem odlival) a na ceste mam treti a z toho uz nic nedam, takze predpokladam ze mi to na nejakou dobu vystaci.
Ahoj, nenašel by se ještě nějaký půl litřík Tardisu pro mě? A do Anglie někdo nemíří?
Nebo už má někdo porovnaný Tardis s Gyeon Q2M?
Dík
Od wildT
Mozna nasel, ale stejne budu jeste mesic mimo Cesko. Odkud ses? Jinak nevim jak ho ted sehnat v Anglii, prej uz Autosmart ted muzou prodavat jenom fransizy, coz jsou asi ruzne kamenne pobocky..

Jinak Gyeon bude stejne dobry na rozpousteni asfaltu, spise i lepsi co se tyka setrnnosti (je pH neutral coz Tardis neni). :) Jen je drazsi, no :smile:
Od 4technik
TO: WILDT
Motám se kolem Kolína.

A právě ta cena mě odrazuje, jelikož to je asi nejčastěji používaný prostředek teď když se strašně líbí českým silničářům flickovat za účasti nějaký hnusný penetrace a kamínkama do asfaltu.

A nebo prostě benzín jak tu někdo doporučoval, ovšem ten jak známe tvoří těkavé výbušné výpary a tak při rozdělávání rozprašovače by to nemuselo dopadnout dobře...
Od Igo
Má někdo zájem o Tardis? Nechce se mi kupovat 5 l na jedno auto. Eventuelně kde se dá koupit menší balení?
Od FreeMaroStyle
Mafra taky funguje na asfalt, teďka práve zkouším levnější varianty a DecaFlash 4l za cca 1200,- spotřeba dobrá, funguje okamžitě po nastříkání. Taky smůlu ze stromů a lepidla bere dolů.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Díky!