Odstraňovače asfaltu

Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

joshiki píše:no počkat, VP funguje, ale jen se musí nechat dostatečně nechat působit oproti jiným asfaltožroutům ;)
Tak to mas bud jeste stary zasoby nebo slaby asfalt, ale prvni kanystr VP co jsem mel fungoval podobne jak Tardis - nastrikal jsem, asfalt se *okamzite* zacal rozpoustet a po minute nebo dvou a oplachu wapkou byl pryc a stacilo rucne dojet odolnejsi kousky. Nova receptura nedela absolutne nic.
oxik píše:chybi Gyeon, pokud se nepletu, ne?
Jo, chybi, ale ten cenove vyjde podobne jak CarPro kdyztak. Spis o neco hur, protoze cena je podobna )z hlavy nevim presne(, ale kanystr je o litr mensi.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Starý VP fungoval jak píšeš-fungoval hned a pocitově byl účinnější.
Nový VP nefunguje tak dobře, ale funguje :)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

No mozna jo, ale nemel sem moc nervy na to cekat 10 minut jestli to neco udela nebo ne :D

Jinac jsem se aspon schvalne koukl, funkcni VP Tar Remover jsem kupoval v dubnu 2014 a druhy nefunkcni potom v listopadu 2014. Za zajimavost mozna taky stoji to, ze cena kanystru za tu dobu stoupla z 1007 na 1225,- :D

No nic, ja jsem presel na Tardis a zatim pohoda, jedu tedka druhy kanystr (nespotreboval jsem vsechno, hodne lidem jsem odlival) a na ceste mam treti a z toho uz nic nedam, takze predpokladam ze mi to na nejakou dobu vystaci.

A mimochodem, jeste jsem to netestoval primo, ale zda se mi, ze i neredeny Surfex (nebo max 1:1-1:2) umi pomerne slusne rozpoustet alespon ty mensi asfaltove tecky nebo ruzny organicky bordel.
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Mě Valet fungoval perfektně, ale už došel (a po místních stížnostech jsem nechtěl nefunkční VP) a přešel jsem na Tardis a musím potvrdit, že ten funguje o dost líp... :thumbup:
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vím že to není kdovíco, ale taková velmi rychlá ukázka jak funguje Novol Plus 800
http://retyus.rajce.idnes.cz/honda_acco ... .41.59.jpg
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Konečně se ke mě dostalo u nás již nedostatkové zboží jménem Tardis (díky WildT za dovoz z UK) a je to docela kouzelná věc. Asfalt o pouští krásně a vzhledem k tomu že dělám zrova de-plastidip, tak to na něj funguje pěkně :)
Už nic jinačího na používání nechci
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Rety: Plastidip... největší zlo co nepatří na lak auta.
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rety píše:Konečně se ke mě dostalo u nás již nedostatkové zboží jménem Tardis (díky WildT za dovoz z UK) a je to docela kouzelná věc. Asfalt o pouští krásně a vzhledem k tomu že dělám zrova de-plastidip, tak to na něj funguje pěkně :)
Už nic jinačího na používání nechci
Jak funguje ten Novol Plus 800 ve srovnání s Tardisem a VP Tar Removerem?
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Další možnost je http://www.nanowax.cz/cs/odstranovace-h ... a.html.Jak dodělám Tardis tak jdu do kanystru. ;)
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Hosi mlada vletela nekde do penetraku, nic uz jsem nemel a zajel jsem do kelly a koupil tam coyota ve spreji a normalne jsem to tim uplne v pohode utrel..
Odpovědět